Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsitörlő kevésbé...

Melyik popsitörlő kevésbé mérgezőbb?

Figyelt kérdés
Természetesen mint ezer anyuka én is popsitörlővel törlöm a lánykám popóját!Nos mindig ami akciós azt veszem mert iszonyu áruk van ezeknek is,most a Tescos zöldet használjuk!de annyi szörnyüséget hall az ember,ilyen méreg olyan méreg!!tényleg akkor a saját gyerekemet mérgezem?köszönöm előre is
2013. márc. 10. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

En nem popsitorlot hasznalok hanem vizzel mosom le a babam feneket. DM-ben veszek olyan kis lapokat mint a sminklemoso korongok, csak ez nagyobb es ezt vizezem be.

Az azert tulzas hogy a pipsitorlo mergezo lenne de szerintem a tiszta viz biztos egeszsegesebb.


Ha nem itthon cserelem a pelust akkor en is popsitorlot hasznalok.

2013. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
nem evésre találták ki. ha mérgező lenne nem gyártanák.
2013. márc. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2013. márc. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is a dívány linket akartam elküldeni,de megtették előttem :)

ha a legjobbat akarod a baba bőrének, akkor megnedvesített anyaggal törlöd, vagy csap alá dugod a popóját! de otthon is tudsz nedves popsitörlőt csinálni, googlizd meg!

2013. márc. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én ezt még nem hallottam, hogy mérgező lenne, de ez is hasonló pánikkeltés lehet mint ez:

[link]

2013. márc. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát én azt gondolom,csak nem lesz baja a lányomnak tőle.Napi 3 pelust használunk el és 3-4naponta kakil,igy napi 2popsitörlő megy el,mert a 3.pelust fürdés után kapja igy akkor nem is törlöm le neki.És ha kakil,akkor 3db-al megy több el.Nekünk pampers van most,meg sok olyan márka volt,amik nem szerepelnek a cikkben.Ennyi erővel akkor babakaját sem szabad adni,meg tejpépet se,mert ki tudja mi van benne.De ha házilag csinálod a kaját,az se job,hisz a zöldségbe/gyümölcsbe is ki tudja mi van,amit a piacon veszel...De egyébként,ha félsz hogy mérgezed,töröld vizzel (ami tele van a tisztitás miatt mindenféle sz...al )
2013. márc. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a dm-es elég jó, 1700ftért vettem tegnap 4 csomaggal. a dívány.hu-s linken minden le van írva amit tudni kell...
2013. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A rossmannos rózsaszín sajátmárkás és a tescos kék is elég jó és még a liberonak van egy ami kevésbé tartalmaz felesleges adalékokat de ez elég drága.
2013. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Édes istenem ne lovagoljatok már a mérgező szón ,Kérdeztem választ várok nem kötöszködést azért van ez az oldal nem??!! Akkor meg!

Nem szó szerint értettem ,de nyilván ami vegyszer az nem jó!!pláne egy picibaba bőrének!!

Aki normálisan válaszolt annak köszönöm szépen!

2013. márc. 11. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyilván ilyen alapon, mindegyikben van!

Ha félsz tőle, akkor vízzel mosd meg minden peluscserekor!

2013. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!