Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fog így megijedni a babám...

Nem fog így megijedni a babám tőlem?

Figyelt kérdés
világosbarna hajam van,de szeretném befesteni világos szőkére!eddig folyamatosan világosítottam,de mostmár szeretném a kívánt színt elérni,ehhez viszont most még ki kell szőkítenem,amitől hírtelen lesz mostmár szőke!nem fog megijedni a 2 hónapos babám a hírtelen hajszín változtatástól?valaki volt már hasonlóan?vélemények,tapasztalatok?
2013. márc. 11. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog,mert az arcodat nézi,nem a hajszint.Én szőkéről festettem sötétbarnára és csak lesett,aztán mosolygott a lányom.Ő is 2hós volt kb akkor.Most szökitem vissza,bár nem nagy sikerrel,de nem is ez a lényeg.Nem érdekli a hajam,főleg hogy felfogva van,különben kapaszkodik bele.
2013. márc. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj, de aranyos vagy:)

Én az elmúlt fél évben folyton változtattam a hajszínem (nem találtam önmagam:), szőke voltam mikor szültem, aztán lettem rézvörös, majd sötétvörös, majd gesztenyebarna, majd sötétbarna, majd megint világosítottam rajta, majd lett melíros, és most (azt hiszem ez lesz a végleges szín) rezes gesztenyebarna. És jelentem, hogy a most 6 hónapos fiam megismert és sosem volt gond ebből:) Viszont a 2 éves lányom nézett nagyokat mikor mindig új hajszínnel bújtam elő a fürdőszobából:)


(mielőtt bárki lehurrogna nem tudtam szoptatni a fiamat, úgyhogy nem szoptattam a hajfestések alatt...)

2013. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én barnából lettem padlizsán lila és nem ijedt meg a kisfiam de 2 napig minden alkalommal meglepődött amikor rámnézett. Most 19 hónapos de a mai napig is meglepődik akkor is ha csak a szemöldökömet festetem be. Néz, vizsgál, szinte látni, hogy mennyire gondolkodik, hogy valami megváltozott de nem igazán tudja, hogy mi. :) Persze régebben és most is minden meglepődést egy nagy mosoly kisér amikor megbizonyosodik róla, hogy tényleg én vagyok. :)
2013. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 hónaposan még nem ijed meg. Én hosszúról vágattam teljesen rövidre 2 hós korában, de csak nézett egyet, aztán a hangomról megismert.

Viszont mikor kb. 7 hónapos volt, az apja vágatta hosszúról rövidre, akkor jobban megijedt, mikor felvette, mert nem ismerte meg, még sírt is. De aztán azt is hamar megszokta.

2013. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!