Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repules 1 evesemmel? Mit...

Repules 1 evesemmel? Mit pakoljak neki? Mi a legfontosabb amit mindenkepp vigyunk magunkkal?

Figyelt kérdés

3 hetes nyaralasra megyunk kisfiammal, es olyan tanacstalan vagyok, hogy mit pakoljak a borondbe. Sajnos csak mi megyunk es egy 20kg-os borondot vettunk. Mar amit gondoltam bepakoltam, de alig ferek bele a borondbe, plusz felek hogy a legfontosabbat nem rakom bele.

Aki utazott mar babaval, mire figyeljek? Mi a legfontosabb amit mindenkepp vigyunk? Legzesfigyelore szuksegunk lehet majd?

Illetve hogyan viselik a gyerekek a repulo utat? Mit vihetek fel a repulore?? Tapszert ilyesmit fel lehet vinni?? Ez lesz az elso repulesunk egyutt.


2013. márc. 11. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A tápszer dolgot a légitársaságnál lenne érdemes megkérdezni! Amúgy nem tudom hogy fértek el egy 20 kg-os bőröndben!
2013. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat sajnos en sem. Ugy volt hogy jon parom is, de vegul sajnos nem tud jonni, igy maradt az egy borond. Ha jott volna akkor ket borondot vittunk volna, es elfertunk volna. Viszont ket boronddel, meg babakocsival, gyerekkel, eleg megterhelo lenne nekem. Mindent nekem kellne cipelnem. Ezert is kerek tanacsot hogy mi az amit feltetlen pakoljak neki. Magamnak egy ket dolgot tettem csak, a legfontosabbakat, na de neki szinte minden fontos.
2013. márc. 11. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem légzésfigyelőt ne vigyél, de ez csak az én véleményem! Nem hiszem, hogy gond lenne!
2013. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pelenkából annyit pakolj, amennyit el szoktatok használni annyi idő alatt, amíg tart az utazás + 5-6 darab. Érkezés után vehetsz helyben egy csomaggal. Lázcsillapító kúpot, fogzásra gélt se feledd, vagy amit ti használtok.


A légzésfigyelő túl sok helyet foglal el és nehéz is, amúgy 1 évesnek minek??? Ha valami okból mégis szükségét érzed, inkább járj utána, hogy bérelhetsz-e ott helyben, de szerintem tök felesleges.


A repülőre elvileg csak 50 ml folyadékot lehet felvinni, gondolom, ennyi tápi nem lesz elég. Én kimérném a szükséges tápszert a cumisüvegbe, és a repülőn kérnék rá forró vizet. Ha nem babavíz, az sem nagy baj egy ennyi idős babánál. Külföldön viszont csak forralt vizet adj neki, nagyon vigyázz, nehogy hasmenést kapjon valamitől.

2013. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget.

Sajnos annyi tapi nem lesz neki eleg, de keszitek neki. Akkor legzesfigyelo marad, tenyleg nagy helyet foglalna.

2013. márc. 11. 11:08
 6/7 porcukormókus ***** válasza:
Megkerdezhetem h hany oras lesz a repulout?
2013. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia. Persze, 3 orat fogunk repulni.
2013. márc. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!