Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar már az ölemben...

Miért nem akar már az ölemben elaludni?

Figyelt kérdés
14 hónapos a lányom, eddig mindig az ölemben aludt el, amig szoptattam, akkor is , utána is. Tegnap rámutatott az ágyára "bele" , én betettem, énekeltem egy kicsit az ágya mellett és elaludt. Este és ma délben ugyan ez volt. Tudom, hogy örülnöm kellene,hogy ilyen ügyes, de nekem rosszul esett ez, olyan, mintha nem kellenék neki:( .
2013. márc. 11. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
örülj hogy leszokott róla. így te is nyugodtabban tudsz pihenni és a párodra is tudsz időt fordítani.
2013. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Anya, ne már!

Ez tényleg tök jó dolog, hogy ilyen ügyes és elaszik magától az ágyában!

Az élet rendje ez, és ez egy percig nem jelenti azt, hogy nincs rád szüksége!

Csak annyit jelent, hogy ügyesen és szépen fejlődik, okosodik. Ennek tényleg örülni kell.


A gyereknek évekig még szüksége lesz rád! De szerencsére ezt azért nem azzal fogja kifejezni, hogy 10-20 évesen is az öledben alszik majd. :)

Nyugi! :)

2013. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy fura érzés, nálunk most van olyan átmeneti állapot, hogy hol szopival alszik el, hol nélküle, nekem is fura:).

De attól, hogy nem a kezedben alszik el még szüksége van rád, hiszen énekeltél neki, mellette ültél. Így fejlődik szépen, de ettől még ugyanúgy szüksége van rád, csak máshogy:). JÓl van ez így:).

2013. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!