Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neten rendelt már valaki...

Tibor215321 kérdése:

Neten rendelt már valaki babakocsit ha igen hol ahonnan kiszállítják hamar?

Figyelt kérdés
nálunk elég gagyi bababoltok vannak így netről szeretnék rendelni de még nem tudom honnan. Olcsó árkategóriás érdekelne. ilyen vásárlásnál mire kell figyelni? ki lehet bontani a csomagot mikor megérkezik? csak hogy lássam tényleg azt fizetem ki amit rendeltem.

2013. márc. 11. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

én pont mostanában rendeltem új benetton sport babakocsit 13 ezer forintért.

babanetshop.hu

a héten v jövő héten jön meg.szerintem elég jó árak vannak.

2013. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez úgy működik, elutalod előre, vagy pedig a futárnak fizetsz, mikor érkezik a csomag!

Olyat nem lehet, hogy kibontod, megnézed, és ha nem tetszik vissza küldöd, akkor menj el boltba, és vedd meg ott!

www. Brumimaci. Hu, nem számolnak fel posta költséget bizonyos összeg felett.

2013. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EXTRÉM DIGITAL!!! Csütörtökön megrendeltem egy Bertoni combit, pénteken szállították. Ingyenes kiszállítás, a honlap is jó, mert ténylegesen oda van írva, h van-e raktáron vagy rendelni kell. Akkor fizetsz mikor átveszed, a futár felhív mielőtt érkezik, sztem megvárja amíg kibontod, én máskor is innen rendelek,pedid a Babaszafaritól akartam,de csak hitegettek!
2013. márc. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a babaszafari.hu bevált.Pénteken rendeltem,hétfőn szállították,de olcsónak nem mondanám :)
2013. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Babaszafari
2013. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!