Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan eljön a fogzás ideje a...

Lassan eljön a fogzás ideje a kicsimnél. Érdemes borostyánláncot venni? Kinek mi a véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én vettem a lányomnak, nem azért mert hittem benne, hanem mert már ez volt az utolsó kapaszkodó..

első éjjelt végigaludtuk, mikor rátettem, de az vmi véletlen lehetett, mert utána semmi haszna nem volt, és azóta se. 2 éves.

A dokik meg ahol csak meglátták rajta, úgy lecsesztek, hogy aztán leszedtem róla, és eltettük emlékbe...

Volt egy orvos, aki konkrétan sokkolt 1 mondatával, és akkor levettük végleg...nem ajánlom Neked sem, ráadásul egyáltalán nem használt semmit se a fogzásra..

2013. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mit mondott az orvos? Egyébként én sem vagyok a lánc híve, szerintem veszélyes.
2013. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
itt olvastam hogy egy baba sajnos nagyon leleményes volt valahogy leszedte az egyenként csomózott láncról a szemeket és boncoláskor vették ki a tüdejéből és az orrából az darabokat. azóta nincs az az isten hogy ráadjam a lányomra.
2013. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, hatásodra nem veszek. Eléggé elriasztott.Végülis tapasztalatokat vártam, de ez meggyőzött, és valóságalapja is lehet.Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 12. 17:59
 5/11 anonim ***** válasza:
nem akartalak meg ilyeszteni ezzel de nagyon valósnak tűnt amikor én is olvastam. ezt mondjuk nem értettem én sem hogy ezeknek miért nem megy híre, de biztos volt pár sajnálatos eset :(. homeopátiát tudom ajánlani nekünk az Osanit nagyon bejött
2013. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
őszintén? szerintem kamu az egész, semmi alapja nincsen. De valószínűleg az ijesztgetős rémtörténeteknek dettó. Azért én nem fogom rátenni (nem vettem hanem kaptam), mert inkább ítélem veszélyesnek mint hasznosnak. De agyam eldobom attól hogy ha valaki logikusan megállapítja egy ilyenről hogy veszélyes, akkor 2 hét múlva lesz belőle egy ilyen boncolásos sztori. Kb három hónapja olvasom az oldalt, és ilyen infóra nem emlékszem, pedig időről időre feljön ez a téma, de eddig csak az volt a válaszok közt hogy veszélyes, megfojthatja magát stb., ilyen ijesztgetős sztori nem volt.
2013. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utánaolvasgattam én is már, de még több véleményre lettem volnakíváncsi. Pozitívat ritkán hallottam.Bár tudok olyat,aki esküszik rá, de az igen kevés. Meg amúgy sem egy olcsó kategória, az ablakon nem szívesen dobnék ki 3-4 ezer Ft-ot. Akár van ijesztős történet, akár nem, igencsak elgondolkoztam. De nem veszek. Maradunk a géleknél, meg esetleg a homeopátiánál, ha már nagyon nem fogom bírni idegileg. De remélem fél lábbal átvészeljük a fogzást:-)

Köszönöm mindenkinek!

2013. márc. 13. 07:44
 8/11 anonim ***** válasza:
3hónapnál régebben olvastam ezt az ijesztegetős sztorit...
2013. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
Kérdező, próbáld meg esetleg hordozóban magadra kötni a babát ha nyugtalan - az is nyugtatja, és bár a te szempontodból kényelmetlenebb mint a borostyán lánc, biztos hogy kevésbé veszélyes. Azt a pár igazán húzós estét ki lehet így bírni szerintem :)
2013. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a Viburcol kúpot ajánlom. Nálunk nagyon bevált. 2. vagyok
2013. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!