Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan, más 10 hónapos...

Komolyan, más 10 hónapos lánya is ilyen hisztis?

Figyelt kérdés

Katasztrófa. Kis pici baba még a lányom , de a hiszti az már megy. Mondom neki a kimegy a konyhába pl, hogy gyere ide, azt ne bántsad és csak mosolyog magában, oké odamegyek érte , el hozom onnan, de 2 perc es megint ott van. A sokadik alkalom után bevallom már kicsit mérgesen mondtam neki hogy itt maradsz, nem mész ki. Amikor el hozom onnan vagy valami nem tetszik neki akkor hisztizik.

Ilyen korban ezt hogy lehet kezelni? Én előre félek a 2-3 éves kori hisztiktől!!!!!!!!! :D


2013. márc. 12. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is olyan dolgokat csinál amit nem szabad, persze ők szerintem erre nagyon jól ráéreznek. :-) Ha 1000x kell is elvinni és hallgatni ahogy mérgelődik, akkor annyiszor kell. Előbb utóbb megtanulja! Kitartás! A csajok amúgy is akaratosabbak, szerintem. A lánykám is 10 hós, és szoktam mondani a férjemnek, hogy nézd csak a kis kapitányt, már megint zsörtölődik! Amúgy én is tartok a 2-3 éves hisztizős időszaktól. A fiam most benne van, pedig ő egy áldott jó gyerek, de most! kapom tőle rendesen. :-(
2013. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ÓÓ fiam 8-10 hónaposan keményen hisztizett hátra vágta magát,de könnyen eltereltem a figyelmét akkor még....lassan 2 éves a figyelem elterelés csak néha jön be,ha nem foglalkozom vele,bele lovalja magát,ezért most beküldöm a szobájába ott dühöng,vagy egyszer lefeküdt a boltba akkor nem törődtem vele,hanem fizettem felvettem és többször ilyet nem csinált,most volt már egyszer egy olyan hiszti roham,hogy csak a hideg zuhany segített,azt hittem mikor kisebb volt az nagy hiszti,de rájöttem az semmiség volt..:)
2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probalj meg kevesebb dolgot megtiltani neki, hogy csokkentsd a frusztraciojat. Van szegenykenek eleg baja: hiaba kapja el a labdat, elgurul, belebeszel a telefonba, de az meg se mukkan, stb. :) csak a tenyleg veszelyes dolgoktol tartsd tavol, mas dolgokkal legyel engedekeny, ne legyen lehetosege nemet mondani :). Hadd maszkaljon, fedezze fel a vilagot, es hogy mit tud. Jatszon csak, lesz meg neki eleg ideje falakba utkozni :(.
2013. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tiltok neki sok dolgot, sőt.. csak a konyha a tabu, mert ott vannak a tisztító szerek, mosópor és társai, amit nem tudok máshova tenni.
2013. márc. 15. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!