Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen székletlazítót adhatok...

Milyen székletlazítót adhatok 20 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
tegnap este szegénykém nagyon erőlködött de egy nagyon picit tudott csak kakálni.hallottam hogy befőttlevet kell adni neki.szerintetek?
2013. márc. 13. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a szilvalekvár segített mindig. Meg sok folyadék, rostos ételek.
2013. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az őszibarack vált be minden formában, általában befőttben adok neki, persze ha van friss azt kapja ilyenkor nagyobb mennyiségben(persze amennyi jólesik neki). Azt vettem észre, hogy a szilva befőtt is lazította a székletét.
2013. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
van itthon szilva meggy és cseresznye befőtt is.akkor inkább a szilvát adjam?
2013. márc. 13. 09:16
 4/8 anonim ***** válasza:

szilvát adj neki,a cseresznyétől csak jobban felpuffadna.

de az alma és a joghurt is jó.

2013. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az almával óvatosan próbálkozz, mert nálunk pont befogta mind a kettőnek a hasát, nem is kicsit.
2013. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mira víz
2013. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk már a lekvár sem segített, amikor a gyógyszertárban a néni aszaltszilva-levet ajánlott (horror áron, kb. 1500 Ft egy 7 decis üveg), abból tízóraikor egy decit adtam a lányomnak, és délután már volt eredmény. Az a jó benne, hogy nem meghajtja, hanem szép, egészségesen megkakiltatja. Ha 1, 2 napig nem kakil, veszek ilyet neki, a hűtőben eláll egy hétig...
2013. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok tanácsot megoldódott a kaki ügy :)
2013. márc. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!