Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak 1 hete kezdtem a...

Kisfiamnak 1 hete kezdtem a glutént bevezetni, háztartási kekszet adok neki, de fáj tőle a hasa és puffad. Gluténérzékeny lesz?

Figyelt kérdés

Mondjátok azt,hogy nem :-)

Nincs a családban lisztérzékeny. Egyébkent is hasfájós 1 napos kora óta,de elég jól beállt,hogy mitől nem fáj a hasa,ezért gondolom,hogy a keksztől lehet.

Vagy csak ehhez is hozzá kell,hogy szokjon a gyomra,elég érzékeny hasa van neki :-)

6 hónapos,tápszeres.


2013. márc. 5. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt innen nehéz megmondani.egy ideig ne add neki,majd próbáld meg újra,ha akkor is baja van tőle,akkor vidd egy allergológushoz.mennyi kekszet adsz neki?én sima babakeksszel kezdtem.
2013. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Darált háztartási kekszet kap,a Sinlachoz+ gyümölcshöz rakok neki fél evőkanállal.
2013. márc. 5. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj neki. Nem csak liszt van benne tej is.

Ha már adsz adj babakekszet vagy vizes kifli csücskét rágcsálni, vagy egy kis kenyérhéjat

2013. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A glutén bevezetéséhez a gabonapép is jó, abban nincs semmi káros mint a kekszben.
2013. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Célszerű lenne tojás és tejmentes kekszet adni neki, mert így nem tudhatod mi okozza a problémát. Nekem a védőnő a Fosfovit kekszet ajánlotta és már több helyen olvastam is, hogy most ezt ajánlják. A Brendonban lehet kapni, máshol nem tudom. Elég drága, de sok van benne.


[link]

2013. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. márc. 5. 19:23
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
A háztartási kekszben cukor is van meg egy csomó adalékanyag, én is inkább valami mást adnék. A vizes kiflivég jónak tűnik, abban nem nagyon van más. De ha nem vagy benne biztos akkor próbálj kekszet sütni házilag neki, cukor helyett ha egy banánt teszel bele az is édesít, meg egy kis szódabikarbóna hogy javítsa az állagát, plusz annyi víz amennyit ez az egyveleg felvesz. Na ezt daráld le, és az tuti adalékanyag-mentes.
2013. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!