Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan főzzem meg a mirelit...

Hogyan főzzem meg a mirelit spenótot a 6 hónapos kislányomnak, hogy meg is egye?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Keverj hozzá egy kicsit egy már bevezetett főzelékféléhez, amit szeret (pl. krumpli).
2013. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a krumplit önmagában nem eszi. Répát,zöldborsót,krumplit szoktam pici húslével összemixelni. Heti egyszer megy bele hús még. Ezeket variálom és még gyümölcsöt adok neki keksszel,vagy tejpéppel. tegnap kapott brokkolit is és sütötököt is adtam már. Ebből hogy keverjek ehető spenótos ételt???
2013. márc. 13. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Keverj hozzá Sinlac pépet. A kisfiam a sóskát eszi így, az megédesíti. Imádja.
2013. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam sokáig csak úgy ette meg a spenótot ha egy kisebb krumplival megfőztem és utána kevertem hozzá egy banánt így imádta.Néha még most is csinálok neki pedig már mindent eszik velünk,13 hónapos.
2013. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!