Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy fél germicid kúpot adhatok...

Egy fél germicid kúpot adhatok 10hós kislányomnak napközben, mert napok óta nyűgös az újabb kibújni készülő fogai miatt?

Figyelt kérdés

Már van 6foga, és most jön neki megint 1 vagy 2, emiatt napközben hiába játszunk, próbálom elterelni a figyelmét, bekenem dentinox-szal de szinte semmit nem ér és sokat nyűglődik, sír. Ezért gondoltam arra, hogy egy fél kúpot adnék neki, hogy hátha nem zavarná szegénykémet ennyire!

Emellett pedig többször van 37-37,5 között a hője is (betegnek nem beteg, a doki szerint se)


2013. márc. 11. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nurofen szirupot is adhatsz neki. Germicid C kúpból adhatsz egészet is, szerintem a fél már nem lenne annyira hatásos neki, 1 éves kor felett már nem is nagyon hat.
2013. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A höemelkedésre én nem adnék kupot neki az még nem olyan vészes. Adj neki valamilyen fagyasztható rágokát. Vagy adhatsz neki panadol szirupot de abbol ilyenkor csak fél adagot adj neki.
2013. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább egy fél adag Nurofent vagy Panadolt adj neki. Nálunk ezek sokkal jobban bejönnek fájdalomcsillapításra, a Germicid az én lányomnál csak lázcsillapításra jó, de arra nagyon!
2013. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sumergo ***** válasza:
Nálunk a Viburcol kúp jó volt fogzásra. Próbáld ki, hátha nektek is jó. Mégis "barátságosabb szer", mint a gyógyszerek.
2013. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!