Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sok pénzt adtam...

Szerintetek sok pénzt adtam ki 68-as napozóért? 1300-1400 Ft körül volt darabja, internetes turkálóba vettem. Máshol mennyibe kerülnek újan?

Figyelt kérdés
68-as méret. Angol minőség,mintha új lenne. Ti mennyire szoktatok új ruhákat vásárolni, ha igen mennyit áldoztok rá.

2013. márc. 13. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én sokallom,de kinek mennyit enged a pénztárcája..
2013. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Használtért szerintem sok volt. Annyiért újat is kapsz, akár Tescoban, több helyen is.
2013. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Turkálóba lehet kapni de nagyon márkás és nem használtként van írva, meg nem is úgy néz ki.
2013. márc. 13. 14:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Turkálóban sok érte, akkor is, ha nem tűnik használtnak. Ennyiért Tescoban is kapok újat és azok is jó minőségűek. Persze nem Diesney-et.
2013. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én árulom a gyerekek ruháit, gyakran újakat is, és nagyon sokat vásárolok interneten, de használt ruháért, pláne napozóért én nem adnék ennyit. A lányom vadiúj (még a cédula is benne volt) overalljáért fizettem 1200Ft-ot internetes turiban. MOst szereztem be neki a nyári ruhákat, 80-86-os méretben, 5 napozóért, 3 szoknyáért, 8 kalapért, 2 fürdőruháért és 5 ruhácskáért fizettem 6000Ft-ot, postával együtt. Így is kb. 250-300Ft-ra jön ki darabja (bár a nyári sapkákért kalapokért 100-150Ft-ot fizettem). A napozók disney, és tescos cherokee márkájúak, a ruhák next, H&M, George, Monsoon, Zara.

Szerintem 1300Ft egy új napozóért is rengeteg.

2013. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem sok, mert napozóból elég nehéz találni szépet tescót írják sokan hát ott 1300-1400 körül olyan van ami semmi extra. Viszont ilyen internetes turiban vagy minőségi turiban annyira jó kis extrábbakat lehet kifogni ami tuti nem jön szembe én nem sokallanám érte. Főleg hogy ezek nem használt darabok amiket ennyiért vesz az ember internetes "turiban".
2013. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: megadod ennek az internetes turinak a címét? Szétnéznék én is. Belinkelnéd? Köszönöm.
2013. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sok! A lányomnak tavaly a Corában 500ft-ért vettem szebbnél szebb napozókat (74est), múlt héten a Tescoban 840 ft-ért vettem napozót (18-24hó). Szóval ennyiért sok. Ja, és újszerű napozót vettem 100ft/db áron, és senki meg nem mondja, hogy nem a boltból hoztam. :)
2013. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úristen, az nagyon sok, jól rászedtek :D

Pár száz forintért lehet márkásat is kapni.

Amúgy én annyi napozót kapttam, hogy tuti nem adom rá mindet, és nem is veszi meg senki, szóval megy adományba az egész:S

2013. márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de megmondanátok miért lettem lepontozva???? Azért mert leírtam a véleményem képesek voltatok nullára pontozni???? Gratulálok hozzá..
2013. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!