Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos lesz....

Kislányom 4 hónapos lesz. MIndig erőlködik hogy fel akar ülni, lehet e már ültetni és ha igen meddig és mennyire? Mindig sír ha nem akarom felültetni. De átfordulni még nem fordult át semerre.

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM szabad ültetni, amíg nem ül magától! Kicsit megemelheted, ha az öledben van a babakocsit 150fokra állíthatod, de a gerincét nem szabad terhelni! Esetleg ha tudtok neki venni pihenőszéket, az úgy van kitalálva, hogy meg van emelve, tud nézelődni, de nem terheli a gerincet!
2013. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta. Amíg nem ül magától, nem ültetheted.
2013. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom is épp ma 4 hónapos, és állandóan fel akar ülni. Tényleg nem szabad, csak döntött babkocsiba, hordozóba, ahol nem függőleges a háta. Nekem van pihenőszék, de ha ülő pozícióba van rakva vagyis a legmeredekebbe abból is fel akar ülni állandóan és rossz nézni ahogy meg van görnyedve a próbálkozástól, úgyhogy ezt a pozicíót nem is szoktam beállítani. És nyugi, az enyém sem forog még semerre, csak egyszer-kétszer fordult hasról hátra, véletlenül. Van idő.. :D
2013. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amíg nem ül magától.
2013. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na most megnyugodtam....az en 4 honapos kisfiam is épp ezt csinálja, fel akar ülni,de forogni még nem tud. Már kezdtem kicsit aggodni, vagy legalabbis az okokat keresni, de látom, az én kisfiam olyan mint más :-)
2013. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
4 hósan még nem ülhet.Először talán forognia kellene. Nem ülni akar, hanem pukizni, vagy a beleit rendezi.
2013. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves 6! Mindenki tudja, hogy 4 hónaposan még nem ülhet! De ha hasizomból húzza fel magát, úgy mintha ülni akarna az egyértelműen nem pukizás, vagy a belei rendezése! Mindenki ismeri a saját gyereke jelzéseit! Ja, es nem kell kötelezően forognia! Minden gyerek más.
2013. márc. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mikor kezdenek majd maguktól ülni?Leteszem és csak ül magától ugy hogy nem dől el semerre?
2013. márc. 14. 08:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom, de előbb megtanulnak mászni és utána.
2013. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt választ kapsz rá:

[link]

2013. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!