Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is sokat alszik 1...

Szerintetek is sokat alszik 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

Este 7 körül már alszik. Reggel 7 körül kel kétszer ébred álltalában ilyenkor szopik is. Délelőtt 1-1,5 órát, délután 1,5-2 órát alszik még.

A férjem családja sokallja, hogy mindig alszik. Meg , hogy jön a nyár és majd ha megyünk kertipartira, ne menjünk már hazafelé mert a kisfiam aludni akar!

Addigra még változhat is, meg óra állitás is lesz.

De szerintem neki még ez a dolga, had aludjon.

Ha álmos ugysem lehet már élvezni a társaságát.



2013. márc. 13. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen átlagos egy egyévestől, egyáltalán nem sok. Az én fiam is ennyit alszik. VAnnak rosszabb napjai, mikor csak egy-egy órát alszik, de van, hogy 2,5 órát. Másfél óra az átlagos délelőtt és délután is. A férjed családjával meg ne foglalkozz! Azok akik ilyen szöveggel jönnek, bizonyára elfelejtették, amikor egy éves volt a gyerekük. Kell az alvás a fejlődéséhez. Aludjon csak amennyit akar.
2013. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A sógórnőméknek még nicsen gyerek. Ők egyébként nagyon jol tudják már a gyereknevelés témát. Sok más dologban is osztják az észt.

Én is ugy gondolom, hogy kicsi még.

meg nekem is könyebb végülis, sokmindent megtudok így csinálni melette.

2013. márc. 13. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányom éjjel kb. 13 órát aludt 1 évesen, napközben pedig 1-1,5 órát.


Amúgy teljesen mindegy mennyit alszik, most az ő igényeit kell figyelembe venni, nem pedig a rokonok vagy akárki okoskodását. :)

2013. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jégtánc ***** válasza:
Mondjuk az én lányom már csak 1x alszik napközben, akkor viszont 2,5-3h-t is.Este most már 20h-7-ig.Ha nem ébred fel éjjel.Ha megébred korábban,akkor utána visszaalszik 8-9h-ig.Szerintem nem sok.Nyárig még sok víz lefolyik a Dunán:) Nagyon sokat változik még.
2013. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. :)

A kertipartis dologhoz meg csak annyit, hogy ha úgy alakul, nem kell hazamenni, a baba tud aludni a babakocsiban is, vagy a házban, egy szobában. És tényleg, addig még változhat. :)

2013. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó lenne ha aludna a babakocsiban. Az én kisfiam , ha hiszitek ha nem egy éves ,de még egy percet sem aludt babakocsiban. Pedig minden nap megyünk levegőzni. Van , hogy kétszer is. Hazaérünk, eszik és a kiságyában hajlandó csak aludni. Na mondjuk ezen már én is ki vagyok akadva egy picit. Ezen is mindenki meglepődik, de ezen én is. Más babája meg milyen jókat alszik a levegőn. Az én fiam meg nézelődik, integet mindenkinek. Dumál egész uton.

2013. márc. 13. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 hónapos. Este fél 10 körül alszik el, és reggel 8, bár mostanság inkább fél 8 felé ébred. Éjjel 1-2-szer felkel, de visszafektetem, és alszik tovább. Kaja éjjel nincs. A hajnali kelés során beteszem magunk mellé a nagyágyba, így mi együtt szundizunk papa munkába indulása után. Napközben 2-szer alszik 1-1,5 órát.
2013. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a babakocsiban va alvást mi sem ismerjük. Kb. 4 hónaposan aludt benne utoljára.
2013. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én babám sem aludt babakocsiban, viszont nézelődés helyett végigüvöltötte mindig az utat.

De a lakásban jókat aludt mindig, és a "bulikat" hozzá igazítottuk. Nyáron volt, hogy elcsúsztunk kicsit azért, mert hát a nyáron más az időszámítás, és jó kint lenni sokáig, de alapvetően persze az ő igényeit vettük figyelembe, nem pedig a "szomszéd" kívánságit. :)

2013. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!