Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van rá időtök?

Nektek van rá időtök?

Figyelt kérdés
Baba mellett van időtök tornázni? Nekem nem igazán van, mert kislányom maximum 2 órát alszik naponta, addig meg más dolgaim vannak, nincs időm tornázni! Ti hogy fogyókúráztok baba mellett? Meg lehet ezt valahogy oldani?
2013. márc. 13. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Időm lenne rá, de nem csinálom.
2013. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet oldani, ha akarod.

A házimunka megvár, nem kapsz azért kitüntetést, ha mindig patyolattiszta a lakás.

Érezd jól magad!

2013. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is be lehet szorítani, én 60 percet mozgok minden nap, egyszerűen jól esik és szükségem is van rá. Meg amúgy az étkezésre is oda kell figyelni.
2013. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napi 20-30 perc elég ahhoz, hogy a kezdeti formád meglegyen, az energiaszinted nőjön :)
2013. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Akkor csinálom, amikor szopi után apával játszanak. Van hogy hetente csak kétszer, van hogy többször is rá tudok szánni fél órát. Mellette cukorbeteg diétát tartok, így nem nehéz tartani a súlyomat, a mozgást már csak szépítésnek használom.
2013. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is próbálnám beszorítani az időbe, hogy mozogjak, csak nem jött eddig össze. Ha fent van a baba, akkor képtelenség, mert anyukám is, párom is dolgozik, ha meg alszik a babám, akkor meg van, hogy csak fél órát alszik, de van, hogy 2 órát is egyszerre, nem tudom előre soha. Akkor meg a tornázáson kívül nem tudnék semmit sem csinálni, de majd próbálok rá valahogy időt szánni. Tartom ugyan a súlyomat, de formázni szeretném az alakomat.
2013. márc. 14. 08:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Délután tornázok egy órát, addig Ő tesz-vesz körülöttem, persze a felüléseknél mindig rámászik a hasamra vagy a hajamat tépázza (ez a része a nehezített gyakorlat..:D)

És persze keveset eszem, ez akkor rossz amikor egy-egy napunk nem úgy sikerül ahogy szeretném és jó lenne egy tábla csokival leülni kiengedni..na azt kell megállni:)

2013. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!