Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fontos! Ez így megfelel?

Fontos! Ez így megfelel?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és lehet hülyén fog hallatszani, de mivel még nincs mellem, azon gondolkoztam, ha figyelnék az étrendemre (mert eddig úgy volt, hogy hol ettem, hol nem) akkor nyárra nőne valami mellem?

Eddig sosem reggeliztem, szóval úgy lenne hogy: Reggeli:Gyümölcs,vagy tea kenyérrel, vagy valami tejtermék, és műzli..

Tízórai : 1-2 zsemlye kifli

Ebédre: mindenből legalább egy nagy tányér

Uzsonnára: gyümölcs, vagy tejtermék (a reggelitől függ)

Vacsorára: valami szénhidrátban gazdag..

és emellett, esténként végeznék egy kisebb tornát, 20 guggolás;20 felülés;20 guggolás;20 felülés;20 guggolás;20 felülés..

Na ez lenne a helyzet.. Szerintetek, így nyárra már fejlődnék??


2012. ápr. 2. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom Kicsim, de ez nem befolyásolja hogy mikor kezdesz el fejlődni.

A génjeidtől sok minden függ. Hogy mit örököltél.


Az én lányomnak 11 évesen kis kerek cicijei vannak, az én génjeimet örökölte nekem ugyanígy volt cicim ennyi idősen. És már menstruál, épp mint én anno.


Az egészséges étkezés az nagyon fontos a szervezetednek, de ettől még a melleid nem kezdenek el nőni.

Majd idővel, várj csak!

2012. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hormonoknak semmi közük nincs az étkezéshez, így evvel nem igazán tudod befolyásolni a dolgot. A helyes étkezés és testmozgás viszont sok más szempontból fontos.
2012. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább a reggelid legyen szénhidrátban gazdag, mert duci leszel. A sport jónak tűnik, és ha tudsz egyél sok fehérjét, pl. tojást.
2012. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!