Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál azt mondta...

Ma voltam orvosnál azt mondta kicsit nyitva van a külsö méhszájam.24 hetes vagyok. Ebböl lehet nagyobb baj?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!!

nekem a 25.héttől 2100 volt a méhszájam (lerövidült méhnyak, nyitott külső méhszáj), aztán ez a 32. héttől 1100ra változott sajnos. sok sok pihenés!! és tényleg komolyan kell venni, minket a szextől is "eltiltottak" és ágynyugalomra kárhoztattak :)

persze a babóért ez a legkevesebb!!

34 hetes pocakos

2008. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én pozítiv példa vagyok, mert én a 16-ik héttől 2100 vagyok, és most voltam méhszáj vizsgálaton, még mindig nem nyílt tovább. Pont építkezés van, elég sokat lépcsőzöm is, és szeretkezni is szoktunk, mégsem nyílt tovább. Most vagyok 34 hetes. Minden jót! Azért vigyázz magatokra!
2008. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hetesen nyílt ki a méhszájam és majdnem túlhordtam a fiamat.Persze minden orvosi utasítást betartottam:no szex,sok pihenés,nincs emelgetés.Nem lesz baj meglátod,minden jót!
2008. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!