Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Kinövi? 10 hónapos...

Mit tegyek? Kinövi? 10 hónapos - egyébként nagyon sokat hányó fiam - mostanában hányásig hergeli magát a sírással. Szinte rögtön fel kell kapnom őt, még a hisztinél is, ha azt akarom, hogy elkerüljük a hányást.

Figyelt kérdés
Gyakran - úgy tűnik - a teljes gyomortartalmat kiüríti, ezt pedig nem akarom megvárni, mert evés közben is sokszor hány (nyilván akkor nem a hiszti miatt). Hogy fogom így kezelni a hisztit, ha ilyenkor még le sem tudom tenni?
2009. szept. 15. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mond? Ezt nagyon alaposan ki szokták vizsgálni, esetleg műtéttel segítenek. Nekem a keresztlányom olyan, hogy ha beteg-náthás akkor hányatja meg minden gyógyszer stb. Ő is bukos volt az anyatejtől, de azt kinőtte 6 hós koráig.
2009. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már hónapok óta vizsgálják, kórházban is feküdtünk, de semmit nem találtak. Ő ilyen hányós és nagyon rosszul evő baba.

Most nem is ez a kérdés, abba már beletörődtem, hogy evés közben hány. Na de a hiszti miatt is? Úgy tűnik, mintha erőltetné közben a hányást.

2009. szept. 15. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igen!!! Nálunk is rendszeresek a hisztik de nem hány közben. Mivel magyarázzák a dokik? 9 hónapos múlt a lányom és szerintem imád ordítani....
2009. szept. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az orvosok széttárják a kezüket, mert szervi elváltozás nincs, vér, vizelet, széklet rendben, hasi- és koponya ultrahang negatív. Vidám, élénk baba, nem túl látványosan, de azért gyarapszik (3 kg-mal született, most 10 hónaposan 8,4 kg körül van). Ezzel a részével már nem sokkolom magam, 4 hónapos kora óta eszik rosszul és hányja ki a kaját. De most ez a legújabb teljesen megőrjít, hogy a sírással is pillanatok alatt képes eljutni addig, hogy hány (jó büdös gyomorsavat).
2009. szept. 17. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:
az idesség okoz hányingert, igy hányást is. én a helyedben elvinném homeopátiás orvoshoz. régebben én se hittem benne, de szülés óta használom a szereket és jól beváltak. gastroenterologus is látta? irj majd ha van változás vagy esetleg voltatok orvosnál. nagyon sajnállak titeket, biztos nehéz lehet.. 11 hós baba anyuja
2009. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!