Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Premium Care pelenkábó...

Pampers Premium Care pelenkából a combrésznél miért folyik ki a kaki?

Figyelt kérdés
3-6 kg-ig méretet használok, kislányom 4,4 kg. Combosnak combos, de szerintem olyan átlagos. Mikor ráadom a pelenkát, a combrésznél kihúzkodom azokat a fodrokat, de ha nagyon bekakil, előfordul, hogy ott picit kifolyik és a bodyja olyan lesz. Nem tudom, hogy ez a pelenka hibája, hogy nem túl széles, vagy rosszul rakom rá..Mert amúgy meg elég jól felfog mindent, jó nedvszívó. A Huggiesnál ugyanez a rész szélesebb,jobban zár, viszont abba meg nem tetszik, hogy nincs benne háló.

2013. márc. 14. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

MI is ezt használjuk. Nagyon ritkán amikor nagy a kaki előfordul nálunk is, de kipróbáltunk más pelust, azok mégrosszabbak voltek.

Arra jutottunk egy ismerőssel, hogy a kicsi alkata, comb, fenék formája is sokat számít, hogyan illeszkedik a pelus és ha kicsit kitart valahol akkor ott kifolyhat.

A huggienal vigyázz, mert olyan adalékot tartalmaz tartósítónak ami bőrbetegséget okozhat, a popsitörlőtől kifekélyesedett egy ismerőséknél a baba feneke.

2013. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na erre én is kiváncsi lennék.

Én is ezt használtam,de állandóan

kakis lett az egész ruhája,mert

kifolyt belőle.

Áttértem a Libero-ra,az teljesen jó,nekünk

bevált!

2013. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első méret még nekünk is jó volt, aztán az active baby-vel is így jártunk, végül kikötöttünk a sleep and play-nél (narancssárga). Ez már jó lett!
2013. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alkatfuggo. Nekunk is kifolyik de csak reggel a nagy kakinal. A sleep and playnel nalunk a pisi mindig kijott. Kiserletezni kell.
2013. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elsö pár alkalommal kifolyt de kiigazitom a fodrokat meg belül ami van gumis rész azt is megigazitom és most ott ok minden hanem most ha nagyon bekakil a hátánál folyik ki.szerintetek mért?remélem nem gond h kérdezek.
2013. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kár érte, mert elég jó a pelenka belseje..a fodrokat kihajtom, de vagy ott folyik ki a fodroknál, vagy a hátánál..az elején tökre meg voltunk vele elégedve. Lehet, hogy combosodott, vagy nem túl szoros neki ott..
2013. márc. 14. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyi a kaki, mennyire híg, és mennyit mocorog a dolog után.
2013. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy még a válla is kakis volt. Szerencsére ez csak egyszer fordult elő. Tényleg attól is függ, milyen a kaki, meg mennyit mozog. Mióta a 2es tápszert használjuk, kicsit sűrűbb lett a széklete és azóta sokkal kevesebbszer folyik ki.
2013. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!