Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkából nem folyik...

Melyik pelenkából nem folyik ki a kaki?

Figyelt kérdés
Kisfiam anyatejes, elég híg a széklete. Gyakran a ruhácskáján landol a kaki, nem a pelusban. Pamperst használunk, de nem nagyon válik be.
2008. aug. 13. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam olyannal:)

Kipróbáltam a Liberót,Pempörszt,teszkó színeses,Axxot.Azt hiszem eddig csak ennyit.

A legrosszabb az axxo volt.Abból egy sima pisi is képes volt kifolyni.Aztán a másik három nagyjából egy szinten van.A liberó és a pempörsz vékonyabb,és több nedvességet vesz fel,de mivel minden szopi után pelenkázom,így ez nem lényeg.Viszont a toskós olcsóbb.A háromból talán a pempörszből folyt ki legtöbbet,de liberóból csak egy kiscsomaggal használtam el,azt is a legelején.

2008. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az első néhány hétben nálunk is ez volt a helyzet, főleg éjszaka. Már 4,5 hónapos a kisfiam, de még most is előfordul néha. Én kipróbáltam a DM-est, a Liberót, a Huggiest, a Pampers és valami névtelent is. Egyik sem vált be igazán. Most már elég régóta a Pampers használjuk, mert talán az a legjobb "fazonra", de ebből is ugyanúgy kifolyik a kaki, mint a többiből. Nem tudom, mennyi idős a babád, de nekem az a tapasztalatom, hogy ahogy egyre nagyobb lesz, egyre ritkábban fordulnak elő ilyen "balesetek".
2008. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Pampers volt a legrosszabb, a Libero és a Huggies a legjobb, amíg pici volt. Akármilyen jó a pelus anyatejes babáknál elkerülhetetlenek az ilyen balesetek, főleg, amikor már elkezd mozgolódni. Lehet csúcsszuper minőségű és erősségű a comb és derékgumírozás, ha későn veszed észre, hogy bekakált, akkor képesek a tarkójukig szétmozogni a pelus tartalmát...:-) Néha nem tudtam hogy vegyem le a bodyt, hogy ne legyen a haja is trutyis. Aztán ahogy nőnek és változik a széklet állaga ez a probléma magától megoldódik.:-)
2008. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Huggies vált be. De lehet, hogy csak nagyobb méretre lenne szükség. Nálunk legalábbis akkor van ilyen probléma, amikor kinövi az adott méretet. Mi is már 4-es méretűt hordunk, pedig csak fél éves és 6,8 kiló (de akkorasonkái vannak, mint egy 9 kilósnak :-))
2008. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még picike volt a lányom, a Huggies vált be a legjobban. A Pampers-szel nekem az volt a baj, hogy nem gumirozott a derékrésze, és mivel egy ujjszülött mindíg fekszik, a hátára maszatolódott a kaka.
2008. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az én kislányom 6 hónapos,mikor még újszülött volt akkor használtam pampers,liberót,névtelent,nekem csak is a liberó vált be mert gumírozott a dereka!A mai napig azt használjuk!Nekem a liberoból sosem folyt ki kaki.
2008. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mi sima pamperst használtunk, abból sokszor kifolyt, de most találtam lila csomagos pamperst az ő méretében, és ebből még soha semmi nem távozott.
2008. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi pampers sleep and play-t használunk(narancssárga csomagos)7 hetes a baba,és még pisi se folyt ki sose.
2008. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok választ. Akkor várok, hogy megváltozzon a széklete, mert most 300 db pelenkát táraztunk be a pampersből és nem igazán akarom kidobni, így marad az.


Jó babázást minden válaszolónak!

2008. aug. 13. 15:40
 10/13 anonim ***** válasza:
NEKÜNK A LIBERO A LEGJOBB,DE NÉHA MÉG ABBOL IS KICSURRAN
2008. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!