Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség, elég dagi és hosszú...

Segítség, elég dagi és hosszú 3 hós lányra pelenka, amiből nem folyik ki folyton az anyatejes kaki? 68 cm és 7kiló.

Figyelt kérdés

Előreláthatólag még 3 hóig csak anyatejes lesz, ugyanilyen kakával(már bocsánat)és baromira elegem van abból,hogy mindig kifolyik minden és próbálom kivakarni a ruháiból a foltokat.

Már nem emlékszem a fiamnál mit is használtam eleinte de az tuti hogy nem a csap fölött töltöttem a fél napot folttisztítással...

Már 4félét próbáltunk.


2010. febr. 14. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Probáld ki a Huggies Premium pelenkát.Annak jo gumis a dereka.Nekünk ez volt jo,mig nagyon hig volt a kaki.
2010. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! ezt még nem vettem. és midi méretet?
2010. febr. 14. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a libero vált be, a 4-es, azzal nem volt baleset. Az összes többivel sajna volt:(
2010. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hihi ez érdekes eszembe se jutott h a fiam pelusát rápróbáljam...merthogy a fiamra 4es liberót használunk napközbenre, 2 éves de csak 11.7 kiló
2010. febr. 14. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csakis a Pampers vált be!!!! A stretch-es a legkényelmesebb.
2010. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lánykám nem volt ilyen hosszú,de nagyon kövér volt/van.Nekem sajnos nem jött be se a pampers,se a liberó,se a huggies.A dm-ben a legolcsóbb pelust használtuk.Ez zörgős,zacskószerű,de ebben ottmaradt a cucc.

2010. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!