Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lehet a problem...

Szerintetek mi lehet a problema vele?

Figyelt kérdés
A kisfiam 14 honapos. Egy hete eszrevettem;hogy ha rajon akkor utogeti a fejet vagy a hajat tepi. Probalom neki mondani hogy nem szabad stb. Sose utottem meg ra es sztem nem is fogok. Ordibalni se szoktam vele. Ugydontottem hogy elviszem a haziorvoshoz es mondom neki. Nagyon elvagyok keseredve.......:-( Mit lehet ez;hogy ezt csinalja?
2013. márc. 14. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem életkori sajátosság. Kisfiam is néha csinálja ha nagyon mérges, mondjuk a haját nem tépi, de a fejét ütögeti hol tenyérrel, hol ököllel, általában mindkét kezével. Szerintem így vezeti le a dühét. Én olyankor elterelem a figyelmét, vagy mondom neki, hogy az okos kis buksit csak simi-simi, és megmutatom neki.

Szerencsére ritkán, még csak néhányszor csinálta.

Állítólag én is csináltam kiskoromban.

Soha még csak meg sem legyintettem.

2013. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod..kicsit megnyugodtam.
2013. márc. 14. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!