Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben gyűjtitek a pelenkát?...

Miben gyűjtitek a pelenkát? És kb. mennyi fogy naponta? Egy kezdő anyuka.

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 11:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szagzáró pelenkatartó kukát hol lehet beszerezni?
2009. szept. 15. 12:16
 12/15 anonim ***** válasza:
[link] Szia! Nekünk hasanló van nem jönn ki a szag csak mikor felemelem a tetejét 4-5 pelus fogy 1,5 éves kislányom van! Eleinte 8db pelenkát használt el naponta!
2009. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szia, én is kb 3-4óránként cserélem a pelus, pedig már 9hós a lurkó. Lehet, hogy pazarlás, de én se érezném jól magam órákig kakis, pisis pelusban. Mi dm-es babylove pelust használunk vagy lila tescosat. Mindkettő bevált, eddig nem volt még pelenkakiütés, piros popsi és hasonlók. Én egy egyszerű szatyorba gyűjtöm amit a fülénél fogva bűzelzáróként összekötök, amikor meg elalszik a gyermek akkor lerohanok vele a kukához. Ha nagyon büdi, akkor addig amíg nem tudom kivinni max kirakom a bejárati ajtó elé szatyrostól. (kertes házban lakunk) Eddig bevált ez a módszer, úgyhogy nem költöttünk külön szemetesre.
2009. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én írtam a szagzáró kukát, asszem Angelcare Captiva a neve, Brendonban vettem és az utántöltőket a honlapjukon keresztül szoktam rendelni. Szerintem a Brendon honlapon simán megtalálod.
2009. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Segítenél még abban, hgy ez a vödör milyen magas és mekkora az átmérője? Illetve hogy az utántöltője amire azt írták 3 darabos, meddig elég? (csak 3-szor 28 fér bele?), mert nagyon drága.
2009. szept. 17. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!