Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én még kezdő vagyok de kicsit...

Én még kezdő vagyok de kicsit ki akarom gyúrni magamat.17 éves vagyok. Naponta hány órát súlyzózzak? és milyen nehéz súllyal kezdjem?

Figyelt kérdés
nem tudom miért de ahányszor felteszek egy kérdést kapok rá válaszul egy idegesítő értelmetlen kérdést és hiába válaszolok és várok...muszáj újra ki írnom a kérdésemet mert nem válaszolnak
2009. jún. 24. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a testnevelő tanárunk, hogy aki súllyzózik az hülye. Gyúrj a saját testsúllyoddal (Fekvőtámasz, felülés, stb.).
2009. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom ,hogy a te testnevelő tanárod hülye.

valóban igaza volt annyiba h a saját test súllyal való edzés nem csak az izmot hanem az állóképességet is növeli egy picivel.mivel a kérdést feltevőnek izom kell nem agy így neki a legmegfelelöbb a súlyzós edzés lesz.mivel nem annyira fárasztó nem tüdőből hanem izomból dolgozol.intenzívebb hatást ér el rövid idő alatt.figyelmedbe ajánlanám a bodybuilder.hu -t :)

2009. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazatok van de szertintem azért a úlyzós meg oldás is fontos de az állóképes is úgy szintén. de a bodybuilder .hu meg piszok drága héé válság van... -.O
2009. jún. 25. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!