Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő deszkások, ti mennyi...

Kezdő deszkások, ti mennyi időt gyakoroltok naponta?

Figyelt kérdés
Konkrétan még az érdekelne , hogy mennyi idő alatt tanultátok meg az ollie-t és a kickflipet először helyben majd menet közben!?
2009. jún. 23. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 3 hónapja deszkázom, eleinte (kb. 2 hétig) egy nagyon nagyon nagyon szar deszkám volt. Azon kb. meghajtottam és megállt:)

Aztán vettem 6000ért egy tök jót. Azon elkezdtem. Naponta kimentem deszkázni, kb kifulladásig:) ami volt 2-2,5 óra. Egy héten ezt megcsináltam 6x. A 2 hó közepére kicsit lassítottam, szal heti 4-5x mentem csak ki 1,5-2 órára. Mostanra már simán megy az ollie és 10ből 8szor megy a kickflip is:)


Szal az ollie (10/10szer) az kb. 1 hónap alatt sikerült. A kickflip azt az ollie után kezdtem el, szal kb. 2,5 hónap alatt heti 4 alkalommal gyakoroltam és mostanra kb. már azt lehet mondani, hogy jól megy:)


Amúgy itt van egy két link, ha kezdő, de jó lécet keresel, nekem (meg az egyik haveromnak) ezek a tutik most (profiknak azé nem, de kezdésnek baromi jó):)


[link]


[link]


[link]



Remélem tudtam segíteni:)

2009. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!