Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. Szeretnék...

14 éves vagyok. Szeretnék kezdeni edzeni. Teljesen kezdő vagyok. Kérdésem:Kezdésnek hogyan kezdjem mit hogyan hányszor naponta? Már szoktam fekvőtámaszokat meg ilyesmit csinálni de semmi rendszer ezért valami edzsésprogram kéne.

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Rubint Réka dvd-t használom. Hidd el, nagyon jó. Gyönyörűen formál. A 2009-es dvd-n van egy 40 perces bemelegítő rész, és 20 perc popsi, 20 perc comb és 20 perc has rész. Én heti 3x edzek rá, mindig megcsinálom a 40 percet, és hozzá vmelyik 20ast. Netről is le lehet tölteni, nem kell megvenni.

Ha mégsem ddv-re tornáznál, akkor:

heti 3x edz, pl. hétfő , szerda, péntek. Mindig kb. egy órát, és mindig más izomcsoportra.

Mellette én futok is kicsit, mikor nem tornázok, akkor nálam az a futónap, akkor futok 30-40 percet.

2009. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2009. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 éves és fiú csak hát nem is tudom h hol kezdjem el izmosodni szeretnék egy kicsit
2009. okt. 17. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Azondja popsira XD a fiúknak mellre kell karra hátra lábra gyúrni és nem szerencsétlen rubint réka dvd-kkel amiben fél kilós nyomi súlyokkal hajolgat összevissza, szépen elmész egy közeli konditerembe és segítséget kérsz az ottani fejestől, én is igy csináltam, csak előtte félévig fekvőtámaszokat húzódzkodásokat, bicepsz súlyzós gyakorlatokat csináltam 10 majd 15kilós súlyzóval
2009. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak!


Én is rendszeresen járok kondiba, 80-al nyomok fekve.(ezt csak azért írtam le, hogy ne nézz puhánynak a következő monológom után.)


Próbáld ki, hogy végigcsinálsz egy Rubint Réka DVD-t.. Nem olyan könnyű, mint ahogyan látszik. Elhiszem, hogy benne vagy, de ne becsüld le, amit nem ismersz, és tény hogy a srácnak nem aerobikra van szüksége, de ártani nem árt. Kis súlyokkal szálkásítana.

2009. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok... nah, bocs, ha fiú vagy, akkor ne rubintrékázz :)
2009. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rubint Réka, úr isten...................

egyébként olvass body.builder.hu-t, de az lenne a legjobb ha a terembe megkérnél valami haladóbbat, biztos segítene

2009. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!