Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyulladt szemre mit adhatok?

Gyulladt szemre mit adhatok?

Figyelt kérdés

17 napos csecsemőmnek ma reggelre kicsit bepirosodott a bal szeméjja!Kezdeti állapot, szerintem még nincs begyulladva, még csak pirosas, mert a másikhoz képest mintha kezdene bedagadni, de látszik,hogy más mint a másik szeme!

Mit tehetek rá neki?Kamillával picit áttörölhetem vajon?Nem akarom, hogy totál begyulladjon, mert akkor nagyonb szenvedni fog!

Volt már valaki így?

Írjatok!


2013. márc. 15. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamillát semmiképp, nekem a kórházban azt mondták, hogy csak forralt vízzel törölgessem neki. Amúgy Brulamycint írtak fel, de az csak receptre kapható és mindenképp lássa orvos.
2013. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamillával kívülről befelé, de minden egyes törléshez új vatta!

Inkább vidd el az ügyeletre, adnak szem cseppet, kenőcsöt.

2013. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kamillával ne!!

2013. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyatejet cseppencs bele,másnap tutti semmi baja nem lessz!Kammilás vattával tisztizsd.

5gyermekes

2013. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is többször begyullad,próbáltunk szemcseppet és forralt vízzel is több napig mosogattam neki,de akkor gondoltam bevetem a régi jól bevált kamillát és 2! lemosás után rendbe jött.Ezekután a dokink is rábólintott mert jobb bármilyen gyógyszeres cuccnál,így nálunk már nem kérdés hogy mit használjunk.Egyébként az anyatej is valóban jó rá.A gyógynövények és a természetes anyagok használata nem tesz jót a gyógyszerüzletnek.
2013. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamillat ne hasznalj, inkább csak lehűtött forralt vizet. Ha nagyon csúnya orvoshoz kell vinni, mert a kötőhártyagyulladás könnyen fertőz és nagyon fáj és csúnya lehet!
2013. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!