Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki télen ilyen...

Használt valaki télen ilyen sportkocsit? El szeretném adni a 3 kombinációsat!

Figyelt kérdés

Kicsi lányunk 11 hós lesz, vagyis idén télen kb 20 hónapos lesz. Most vettünk sportkocsit, hogy utazáskor is könnyen be tudjuk tenni az autóba, és kisebb helyet is foglal. Úgy gondoltam, hogy eladnám a 3 kombinációsat, mert ehhez is van lábvédő huzat. Van aki ilyet használt télre? Nem akarok úgy járni, hogy végül megint vennem kelljen egy harmadikat télire. :S Köszi a válaszokat!


[link]


2013. márc. 14. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Télen teljesen megfelelő ez egy 20 hónaposnak, egy lábzsák bőven elég. Csak annyi, hogy ha nagy hó esik, akkor nehezebben lehet tolni, mert picik a kerekei. De én a sima, snassz pár ezer forintos sportkocsit is eltoltam idén télen nagy hóban a másfél évesemmel. Úgyhogy szerintem ez teljesen jó kocsi!
2013. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a megerősítést. Jövő héten remélem visszatér a tavasz, meg is hirdetem a 3 kombinációsat. :)) Szép napot!
2013. márc. 14. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!