Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek sem szereti a babátok...

Nektek sem szereti a babátok a brokkolit? Mivel lehet esetleg keverni, hogy jobb ízű legyen?

Figyelt kérdés
Eddig eszik: almás-, répás- paradicsomos-krumpli, őszi, banán
2013. márc. 15. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én almával szoktam neki adni a brokkolit,úgy megeszi:)
2013. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém kifejezetten szereti. Én krumpli-brokkoli-husi kombinációt szoktam csinálni, mondjuk a fiam már 9 hónapos, ehet húst. Ma is éppen ez lesz az ebéd.
2013. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Enyém is utálja... Nem csodálom, én is :D Szerintem ne erőltesd, gondolom te sem szeretsz mindent!
2013. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém úgy, ahogy megette, de nem lett a kedvencünk:) Almával, répával vagy paradicsommal ( bolti bébiétel) bármit el lehet neki adni, vagyis majdnem bármit:) De az én fiam a zöldborsót sem szereti, csak ha keverem valamivel, a cukkinit sem, a spenótot úgy-ahogy.
2013. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiam imádta,megfőztem sót mindig tettem bele aztán egy kis vajat,még nekem is ízlett pedig nem szeretem,7-8 hónaposan már kaphat vajat érdemes azzal is ízesíteni.
2013. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok 6 hónaposan már ehet húst a baba,azt is tegyél hozzá,
2013. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 3fiam van, és mind nagyon szereti. :) Én is.

Tegnap is ettük párolva, a kicsinek -egy éves - villával nyomkodtam össze, ő úgy ette husival, krumplival, a másik kettő 3és 5évesek, ők eszik rendesen. BÉbikorukba is mindig turmixoltam nekik, más zölségekkel, husival- nekik kifejezetten kedvencük volt mindig is. :)))

2013. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
sajtot kaphat 8 hónaposan,9 hónaposan már tejszínt is ezekkel nagyon jó lesz,sőt a karfiol is ezekkel a legfinomabb
2013. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha majd kap savanyított tejtermékeket, akkor joghurttal ízesítheted. De ha egy iciri-picirit megsózod, nyert ügyed lesz szerintem (én imádom a brokkolit, de só nélkül blöööööö :D)
2013. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi volt a baj a válaszokkal,óó csak nem tejtermékeket írtam le tényleg az a mumus ezen az oldalon....
2013. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!