Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi jobb a babámnak ha egyedül...

Mi jobb a babámnak ha egyedül játszik többet vagy ha velem? Itt ülök melette és játszunk is de néha gépezek amig játszik. Olyankor kicsit rossz érzésem van mert nem vele foglalkozom egyfolytában.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne legyen buntudatod nem kell mindig a gyerek mellett gubbasztanod. Orulj h egyedul is eljatszik
2013. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy egyedül is játszik. Az én fiam pont ugyanilyen, mint a tiéd. Nem igényli az állandó foglalkozást, nagyon jól elvan magában is. Amikor velem akar játszani, akkor ott vagyok, de egyébként nem erőltetem rá magam.
2013. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok


de nem kell egyfolytában mellette ülni, milyen felnőtt lesz akkor :-)


Legyen meg a napi foglalkozás, játszás, éneklés, tapsolás, csip csip csóka, szeretgetés, könyv mutogatás, de ezen felül gondolom azért evés, peluscsere, fürdés közben csak hozzászólsz :-)

2013. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!