Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tehéntej miatt lehet?

A tehéntej miatt lehet?

Figyelt kérdés
1 éves lányomnak reggel tehéntejet adok, pár napja visszajön fél/1órával később 1 kis tej (bukja, hányja, ki hogy nevezi), de túrósan már... Pár napja váltottam 2-es cumiról 3-asra, lehet, h nem is a tej a gond, hanem a cumifej gyors neki? Utána több nem jön, este is a 3-asból kapja, bár rögtön bealszik, de nem jön vissza semmi (tápszer/tejitalt kap este) volt valakinek hasonló? Más baja nincs!!!!
2013. márc. 15. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hígítod neki?
2013. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem! valamikor teszek bele kis mézet, vagy gyümölcs turmixot csinálok, és natúrba is... váltogatom!
2013. márc. 15. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha adod neki eleinte hígítsd neki vízzel,majd később hígítatlanul.Meg kell szoknia a pocijának.
2013. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy sokat iszik egyszerre,vagy gyorsan a cumi miatt és sok levegőt nyel.A túrós állagú már emésztett.Az idegen tejfehérjét viszont még szoknia kell,ha most kezdted adni neki.Nem volt korábban refluxos?
2013. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Korábban az volt, de úgy 8-9hósan elmúlt! 1,5hete adom neki a tejet! kipróbálom holnap a 2-es cumifejjel, remélem az lesz a gond!
2013. márc. 15. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem,mert az én fiam is refluxos volt,és a folyadék még egy évesen,sőt később is visszajött,pedig a nagyja megszűnt,miután már szinte csak szilárdat evett.
2013. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!