Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabám most volt 3 hónapos...

A kisbabám most volt 3 hónapos és sokszor öklendezik! És köhécselni is szokott! Vajon mi lehet az oka? Arra gondolok, mivel utcára néz az ablakunk sok por száll be és attól.

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
a refluxot kizárták?
2012. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is kb 5 hós koráig rengeteget bukott.Köhécselt is ez nem probléma.Csak öklendezik vagy bukik is?
2012. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó kedvű baba sokat nevet, bukik de csekély mennyiségűt.A köhécselésből megy át öklendezésbe.Pár másodperc és utána ismét nevet.
2012. aug. 31. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs probléma,én is megijedtem de valahol olvastam pl a köhögést hogy rájön hogy ezt ő csinálja megtetszik neki és gyakorolja,hallatja a hangját!
2012. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is észrevettem.Mikor köhögött mondtam neki, hogy kuc-kuc, és utána direkt csinálta!És persze után vigyorgott. :)
2012. aug. 31. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Off: 3 hónapos baba - szerintem - még nem utánozza a köhögést, mert az olyan jópofa. Később igen, de 3 hónaposan még nem!


Ne lehet, hogy bukásnál picit félrenyel, és azért köhög?

2012. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
off :)az én 3 hós babámról írtam hogy megtetszett neki a köhögés de olvastam is.Igen valóban még nem gondolná az ember mert még nincs ilyenkor a mimikák és cselekedetek tudatában de pedig látszott rajta hogy direkt csinálja.Ezen kívül persze a bukásnál lehet hogy félrenyel és ezért köhög.
2012. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 1. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!