Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek? Túlreagálom?

Szerintetek? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a nagyi és a gyerek együtt játszotak, miért is ne egy szívgyógyszerrel éppen.Mire Én totál kiakadtam ,miszerint a gyerek nem nyúlhat gyógyszerhez , nem játék ,és jó ha most megtanulja. A nagyanyja szerint csak egy doboz mint bármi már...( persze tele gyógyszerrel)

Azért írom ki a kérdést mert Én lettem lebarmolva és kussoljak... a lényeg nem jutott el a nagymamához...

Szerintetek?

Teszem hozzá mindennapos vita hogy a gyerek gyufával játszatja , vagy villával szaladgáltatja...

Anyám ,nem anyósom...nem személyes ügy.


2013. márc. 15. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl.
2013. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl! Én is mindig szólok, ha a gyerekek mennek a mamához, hogy legyenek szívesek a gyógyszereket elpakolni egy fiókba vagy felső polcra. Nem játék!
2013. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom úgy, hogy túl reagálod. Ha olyan dologgal játszik a fiam máshol, amivel itthon nem kehet neki, akkor azt mondani szoktam. Pl. nem nagyi, ne engedd, hogy a fiókba turkáljon, mi otthon arra tanítjuk, hogy azt nem szabad, légyszi Te is erre tanítani. És ők ált. úgy is tesznek.
2013. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az bánt hogy az a megoldás hogy hallgassak ,nem az hogy rájön hogy hülyeség amit csinál.És mindennek a gyerek issza meg a levét.

Azt sem érti ne kenje vastagon sudokrémmel ,kislánynak a nuniját mert hámosít.Szerinte ez is hülyeség...

2013. márc. 15. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, szerintem durva. Én azért sem adok neki oda gyógyszertárból származó papír dobozt még üresen sem (pl. Neogranormoné), mert azt a patikus már a bacis kezével jól összefogdosta, folyamatosan a betegekkel érintkezik, az ő pénzüket fogdossa. De egyébként elvből sem hagynám, úgy ahogy mondod, tiltólistás. És még gyufa meg villa is... Jujjjj!!! :(
2013. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár dolog ami ilyen határeset pl. hamarabb megeteti csokival sütivel ilyesmivel mint ahogy én a szülő elterveztem, vagy megitatja szörppel vagy ilyenek. Nem húz rá sapkát amikor szerintem kéne, na ezek olyan dolgok hogy nem örülök neki (mert totál figyelmen kívül hagyása a kérésemnek) na de ha megcsinálja a nagyszülő, na bumm, szóvá teszem, majd nyelek egyet és kész.

De ez a SZÍVGYÓGYSZER DOLOG Ez nagyon meredek én megkockáztatom többet nem engedném a nagyihoz egyedül amíg nem jutunk ebben egyeségre, mert ez NEM JÁTÉK. Az ételtől sapka hiánytól nem fog meghalni de ha beszed pár szívgyógyszert akkor jó esélye van rá!!!

Én soha még üres gyógyszeres flakont dobozt sem adok oda játszani, ugyanúgy kifogyott tisztítószerest sem, mert tanulja meg hogy az TABU ahhoz nem nyúlunk, nincsenek is elöl semmi ilyen de ha ne adj isten elöl lenne akkor se nyúljon hozzá mert ne és kész.

Az én gyerekem, én dolgom megvédeni a testi épségét és ha ebben nem ért egyet velem a nagyszülő akkor sajnos nem maradhatnak felügyelet nélkül.

2013. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 frászkarikaborsó ***** válasza:

Nem reagálod túl, szerintem is durva ilyennel játszani. Elég ha egyszer nincs rendesen rácsavarva a fedele és nagyi nem figyel annyira, bele sem merek gondolni hogy mi lenne :( én is tuti veszekednék miatta..


De a másik meg az hogy te vagy az anyja, te döntöd el hogy mit szabad és mit nem, és kutya kötelességük tiszteletben tartani, még akkor is ha azt várod el hogy mondjuk soha ne játsszon a gyerek zöld plüssállatokkal.

2013. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sz@rnak rá magasról. Ha valami nem tetszik hallgassak.

A gyerek imádja a nagyanyját.

Nehéz.

Állandóan a seggében van ,Én vagyok a szar hogy önállóságra nevelem. Mindenben segítek de amit tud azt elvárom.

2013. márc. 15. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!