Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátoknak napközben...

2 hónapos babátoknak napközben milyen a napirendje?

Figyelt kérdés
Mennyit van ébren, mennyit és hányszor eszik...
2009. szept. 15. 14:04
 1/4 anonim válasza:
Az én 2 hós babám, még alszik, ha nem fáj semmije és büfizni is tudott nagy általánosságban. Persze volt hogy 2 etetés között ölbe kellett tartani mert "olyanja" volt :) és az esti 8 órás etetés után ritkán alszik, olyankor cicin lóg 11 ig :)
2009. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 hónapos, de kb. ugyanez volt egy hónapja is: napközben 4szer eszik, 8,1,4,7, olyan 130 grammokat átlagban. A 7-órás etetés előtt fürdés. Közben alszik 1-2 órákat, de az esti etetés után nekük se akar aludni 11-ig csak nyűgösködik és sir. Éjszaka egyszer kelt fel enni. Most hogy 3 hós már egyszer sem.
2009. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, már nagyobb a babám, de még emlékszem, mit csinált 2 hónaposan :)

6 hetes korától már átaludta az éjszakát, este 8-kor vacsi, reggel 7-kor reggeli. Napközben kb 8-szor evett (igény szerinti szopizás). Kb 70-120 között evett, ha néha megmértem. Még akkor elég sokat aludt, ha nem, akkor csendben nézelődött. Nem igazán volt sírós baba (most sem). Nagyon sokat sétáltunk, délelőtt és délután is másfél- két órát.

2009. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az en kislanyom holnap lesz ket honapos,ha nem alszik el szopizas utan akkor nezelodik kb.tiz tizenot percet,majd vagy elalszik magatol ami ritkabb vagy sirdogal egy picit es akkor elalszik olben.Kb.ket-harom orankent eszik,este nyolc vagy kilenckor furdik,utana elalszik konnyen es kb.ejfel utan kettokor ebred fel enni,majd otkor hetkor stb.Szaz szazhuszat eszik
2009. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!