Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan sportkocsi,...

Létezik olyan sportkocsi, aminek az ülőrésze nem merev lapokból, hanem anyagból van?

Figyelt kérdés
Keresek valami sportkocsit,aminek hasonló az ülése egy pihenőszékhez. Nem tudom mennyire jó a hasonlat,a lényeg,hogy nincs az a törés benne,hanem ilyen c alakban van benne a baba. Kisfiam még nem tud ülni,de már kinőttük a mózest. Most ilyen kocsink van,ami merev lapokból áll és állandóan lecsúszik benne,ráadásul nagy még neki és nincs semmi,ami tartsa,a lábtartót szoktam teljesen felhajtani,de így katasztrófa.. Lényeg,hogy sz.r az egész. Segítsetek,kérlek.
2013. márc. 15. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Chipolino Ava,nagyon kényelmes,strapabíró,könnyen tisztítható,dönthető,és anyagból van
2013. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem ül, akkor félig fekvő pózban tedd, kössön be, hogy ne csússzon le!
2013. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom. De épp ez a baj,hogy lecsúszik félig fekvő pózban is. Annyira bután van a biztonsági öve,hogy a feje bubjától még vagy 5 centi,ahonnan indul,magyarul jobbra-balra,ha néz,akkor az övbe ütközik az arca. Ja és hatalmas az ülőrésze,hiába van ott az a valami a karfa közepén,ha az a két lába között van (ahogy elvileg lennie kéne),akkor a gyerek kb. szétgörnyed,mivel van ez a törés ugyebár a kocsiban,és így pont a háta felső része és a nyaka görbül,a derekát pedig semmi nem támasztja,ez a gond. Ezért akarok olyan kocsit,ami nem ilyen,hanem amit az első is ajánlott. Szuper kis kocsi,jónak tűnik,csak nem vagyok budapesti és nem tudom élőben megnézni,nem tudom mennyire merjem megrendelni,valóban annyira jó?
2013. márc. 15. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyel nyáron rendeltem akkor 1 éves fiamnak,és teljesen meg vagyok vele elégedve,fiam nem csípte a másik kocsit de ebbe még most közel 2 évesen is beleül,strapabíró,dönthető,ok nem vízszintesig de nem terheli a baba hátát,rendesen bele tudod kötni,szerintem érdemes megvenni nem is drága,én is rendeltem azok alapján amiket olvastam róla és nem csalódtam.
2013. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az kimaradt,hogy nem vágja a kezedet a tolókar,könnyű,és nem rugdalod,mert jó a kerekinek a kialakítása,ráadásul elég magas,173cm vagyok és nagyon kényelmes nekem
2013. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy használt quinny buzzt!
2013. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pfú,hát akkor én a 160 centimmel lehet fel sem érem :) nem merek így látatlanban babakocsit venni,muszáj látnom,hogy mibe teszem a gyerekem,ki kell próbálnom,mert egyszer már ráfáztam,nem akarok megint. A mostaniról is olvastam véleményeket,azok alapján meg mertem venni,erre tessék. Persze ami jó az egyiknek,az nem jó a másiknak. Én is szemeztem már ezekkel a quinny babakocsikkal,meg espiroval is. Ma egész nap kocsikat nézegettem,de fogalmam sincs.. Nagyon ritka az ilyen szekér,amit keresek. És nincs is akkora kínálat,legalábbis használtan. Újonnan meg.. Nincs pénzünk most százezres kocsira,sajnos.
2013. márc. 15. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Feléred ne aggódj :) Nincs a közelben egy baba bolt ahol esetleg van?
2013. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!