Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek unja a játékait...

Szerintetek unja a játékait szegénykém?

Figyelt kérdés
8 hónapos babámnak van egy halom játéka nagy dobozban,Minden nap egy cipősdobozba kirakok neki pàrat.Minden nap ugyan ugy kipakolja elvan velük egy darabig aztán nem kell neki. Vegyek neki újakat?olyan rossz hogy minden nap ugyan azt csinálja.persze én is játszok vele.
2013. márc. 16. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelen pillianatban ez neki a legjobb jatek. Ismetlo, gyakorlo jateknak is szoktak nevezni. Fejlodik a kis keze, mozgaskoordinacioja, anyagismerete. Hihetetlennek tunik, de O ezt elvezi. Felesleges ujakat vasarolnod.
2013. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem se vegyél. az én lányom 11hósan ugyan ilyen. ő most azt élvezi hogy kipakol 2perc alatt tovább áll, és a berendezést nyúzza :)
2013. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy unja a játékait, hiszen még kicsi, neki a pár játék is sok (sőt azt ajánlják, hogy ne is legyen sok játék).

Szerintem csak fejlődik, érdekli a világ, és nem tud sok időt eltölteni egy dologgal, ez pedig életkori sajátosság! Ami még egy ideig el fog tartani, mert jó pár hónap és év kell, amíg igazán leköti majd hosszú távon egy-egy játék!

Mutogass neki dolgokat, vidd át egyik szobából a másikba, nézettek ki az ablakon, sétáljatok, énekelj neki, hagy picit játszani stb. Ez van, őt még le kell foglalni.

2013. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell neki újakat venni. Ebbe én is "beleestem" és vettem is neki 5 új zenélős játékot. Hozzájuk sem nyúlt, csak a régiekkel játszik. Na meg amivel nem kéne:)
2013. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi.akkor megnyugodtam :)
2013. márc. 16. 09:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még hogy habtapi van alatta azt is szokta nyúzni :)
2013. márc. 16. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal vigyázz én már szedtem ki a lányom szájából egy darabot :/.
2013. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
tegyél be egy táskába vagy bőröndbe egy csomó olyan cuccot amivel nem tud kárt okozi magának. Pl. konzerveket (bontatlant), bontatlan zacskó chipset, vagy bármit aminek csörög a zacskója, színes ruhadarabokat, bármit ami nem játék és érdekes lehet neki. Amíg kipakolja, van egy fél óra szabad időd :D
2013. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!