Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jelzi a fiam, ha éhes?

Miért nem jelzi a fiam, ha éhes?

Figyelt kérdés
Öt hós a kicsi,szinte sosem sír,de akkor sem azért,mert éhes,hanem mert nyűgös. Egy nap egyszer eszik gyümit délelőtt,a többi szopi. Mégis jóformán nekem kell "tukmálnom",mert nem szól sehogy,hogy kéne. Tegnap is 5.órája nem evett,amikor megkínáltam,akkor viszont nagyokat nyelt,mint akit éheztetnek. Miért nem jelez,hogy kéne neki? Mondjuk nagyon "elfoglalt" mostanában,gyakorolja a négykézlábra állást,kúszást,de azt hinné az ember,hogy ezek miatt csak még jobban megéhezik,szomjas lesz..
2013. márc. 16. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen volt, sosem szólt ha éhes, így én beálltam a 3 óránkénti etetésre, és elfogadta mindig, de nem szólt magától.

Mondjuk szerintem 5 órát ne várj két étkezés között, akár szól, akár nem.

2013. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk megvannak az étkezések időpontjai, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Nem várom, hogy mikor szól, hogy éhes, ebben a korban szerintem már kell a rendszer. Pláne, ha ilyen természetű a gyerek, hogy nem szól, ha éhes. Az 5 óra sok, szerintem Te is alakíts ki egy étkezési rendet.
2013. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 frászkarikaborsó ***** válasza:
az enyém is ilyen, ráadásul a súlya sem kielégítő... én akkor adok neki ha felébred, meg ha már nyűgös és legalább 2 órája nem evett. azok a tipikus éhség tünetek amiket mondanak, hogy cuppog meg keresi a cicit, soha nem voltak meg nála. Ja és ráadásul nem eszik eleget, hamar abbahagyja, vigyorog, akkor is, ha 3-4 óra eltelt két evés közt.
2013. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!