Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor kezdett el négykéz...

Kinek mikor kezdett el négykézláb közlekedni, felülni, állni a babája?

Figyelt kérdés
Elsősorban a kisfiúk érdekelnének és közülük is a nagy súllyal születettek!
2013. márc. 16. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent számodra a nagy súly. Kisfiam 3570-el született, 3290-el vittem haza. 6 hós koráig havonta 1 kg-ot hízott, volt egy hónap, hogy 1,5 kg-ot. Szóval fél évesen 9300 gr és 74 cm volt. 52cm-vel született.

Szóval mászni 10 hósan kezdett, felülni 8,5 hósan, felállni 8 hósan. 7 hós korától stabilan ült ha felültettem nem dőlt el.

2013. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:)igazából azért írtam a nagy súlyt mert sokan azt mondják emiatt is csinálhatja lassabban a dolgokat. Az én fiam 4300-al született most 7 hónapos és közel 9kg, de a forgáson és a kúszáson kívül ami nem 4kézláb történik még nem nagyon akar semmit csinálni azokból amiket kérdeztem (mászik, ül,áll)viszont az ismerőseim körében már ennyi idősen mindenkinek produkálta a gyereke és kicsit megijedtem...
2013. márc. 16. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugi, nincs a babáddal semmi baj. Nem fejlődnek egyformán. 10-11 hós koráig ráér mászni is,teljesen normális ha akkor mászik csak.
2013. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4kg-val született a fiam.4,5hónaposan négykézlábazott,de mászni csak 5,5 hósan mászott.Ülni és állni egyszerre 6,5 hósan.
2013. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jó 7hónaposan a fiad mozgásfejlődése,ne aggódj:)

utolsó voltam.

2013. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!