Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan négykézláb?

4 hónaposan négykézláb?

Figyelt kérdés

Anyukák, a lányom valami hiperszuper gyorsasággal fejlődik.


4 hónapos, és tegnap siekrült neki négykézlábra emelkedni.

3 hónapos volt amikor hátról hasra, majd két hétre rá, vissza is fordult. Nem erőltetetm, sokat van földön, jó kis husis. nincs ültetve sem

Akkor jól gondolom,ha magától csinálja, akkor nincs gon, nem kell aggódjak ugye??


2013. jan. 4. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kislányom is így kezdte, most meg 7 hónaposan kis lustaság. Se mászni, se kúszni nem akar :))
2013. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én manóm is gyorsan fejlődik,a nagyobbamhoz képest.! hónaposan szintén négykézlábra állt,utána rugózott.!,5 hónaposan kúszott!!,igaz hátra felé.Most 6,5 hónapos 3 hete megy előre is,és karácsonykor felült.
2013. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam ilyen pörgős, ő 4,5 hónapos volt, mikor négykézlábra állt és elkezdett "kutyázni", a kúszást kihagyta, 5,5 hónaposan már mászott. Gyógytornász azt mondta, hogy ha magától csinálja, akkor nem gond. Azóta már 22 hónapos, folyamatosan pörög, egy kis örökmozgó energiagombóc félelemérzet nélkül. :)))
2013. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!