Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A biztonság...

Mit tegyek? A biztonság kedvéért azért bevigyem?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén kicsit náthás lettem, amit persze lányom egyből elkapott tőlem.

Ő jobban beleesett, mire én már kimentem belőle.

Volt hőemelkedése is.

Most teljesen jól van, nincs hőemelkedése sem, néha köhint egyet, de nem vészes egyáltalán, nem folyik az orra, nem is nedves (viszont ha szívom jön belőle sűrű váladék dögivel, bár már egyre kevesebb) egy nagyon picit be van rekedve.

Már beszéltem a drnővel és a leírtak alapján azt mondta, h a foga miatt is lehet, h jobban benyelte a náthát (3 is jön neki) tehát azt mondta, h nem szükséges, h bevigyem szerinte. Max, ha hétfőig belázasodna vagy tüsszögne, akkor persze.

Ha tünetmentes maradna, viszont be van rekedve, te bevinnéd azért? Vagy felesleges lenne?



2013. márc. 16. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas,szerintem nem kell bevinni.Ha láthatólag jól érzi magát,nem kedvetlen,akkor ne vidd a betegek közé ,hogy még több bacit összeszedjen.Lányomnak is most jött ki egy foga,de lehet még egy jön és ő is mindig tüsszög,köhécsel és sűrű trutyis az orra.
2013. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már hova bevinni?A rendelőbe? Mert oda a leírtak alapján nem vinném, felesleges, hogy még több vackot elkapjon.
2013. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a rendelőbe.. amúgy jókedvű, nevetgél, játszik, jön-megy, ahogy szokott, hője rendben.. enni is jól eszik... csak kicsit zavart, h mindig valamennyi váldék jön az orrából ha szívom, (hiába nem folyik) meg ez a berekedés... (bár szokott sírni, mikor szívom az orrát, talán azért is lehet)
2013. márc. 16. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:

az orrszívás előtt sterimar-t kell használni (orr öblögető spray) majd leszívni és nasivin-cseppet vagy spray-t kell használni sűrű váladék ellen,orrszívás elött azért fontos a sterimar használata mert így 3x gyorsabban gyógyul a kicsi.

Én nem vinném dokihoz csak ha lázas,ja a torkára köss a kicsinek 1-nedves vékony rongyot persze langyos vizeset,nekem dr-nő ajánlotta és magamnak is csinálom ha beteg vagyok mert nagyon jó köhögésre,jobb mint párásítani és egyebek.

2013. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lázas, jókedvű és az orvos szerint sem kell, úgyhogy totál felesleges lenne, plusz egy csomó mindent elkaphatna a rendelőben...
2013. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha nincs láza, nem vinném be.
2013. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.. hála az égnek jobban van ma is, és már a rekedtség is elmúlt :)
2013. márc. 17. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!