Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez milyen kiütés lehet? Lehet...

Ez milyen kiütés lehet? Lehet szójától?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki a fiam tejfehérje allergiás de néha testszerte fura kiütései lesznek, és nem tudok rájönni mitől, öblitő, mosópor stb nem váltottunk...eddig csak a szája körül volt csalánszerű kiütés


[link]



[link]


2013. márc. 16. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny tejfehérjére akkor előfordulhat, hogy a szóját sem bírja. Ha a kiütések előtt kapott szójás ételt akkor valószínűleg az okozza a csalánkiütéseket. Mikor lesz a vérvétel?
2013. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam még tejfehérje allergiás kiütést, de ez nem lehet ekcéma? bocs ha butaságot mondtam
2013. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2.vagyok az első képen tuti nem ekcéma van csak a másodikról gondoltam azt.
2013. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak ekcémás bőrtünetei lettek a szója tápszertől!!!Azok nem ilyenek voltak!!!
2013. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor bocs csak tippeltem.
2013. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nem érdes a felülete a 2. képen hanem inkább csalánkiütéses kicsit mintha "púpos"lenne ..illetve 2 évesen lesz vizsgálat most 20 hós..

kapott szójalecitines vajat kakaóskalácsban volt..

2013. márc. 16. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Vérből nem nézték? Tejallergiától ekcéma is kialakulhat. Nekünk vérvételt csináltak még nem volt másfél éves a kislányom. Az kimutatta a tejfehérjét. Én gyanakszom, hogy azóta már a szóját sem bírja. :(
2013. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem nézték annyit mondtak h majd 2 évesen kérjek időpontot "bentfekvős" tejterhelésre..nem is volt szó h vesznek vért :(

pedig tudtommal ha vérből kimutatható nem is terhelhetnék...

2013. márc. 16. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Két éves kor után akkor is csinálnak tejterhelést, csak óvatosabban. Minket a gasztroenterológiára küldtek amikor még csak gyanakodtunk. Onnan küldték a kislányomat vérvételre. Sokféle ételre nézték. Nekem ugye tejfehérje allergiás. Viszont találkoztunk olyan kisgyerekkel, akinek sárgarépa allergiája van. Már csak ezért sem értana ha megnéznék. Csak hát az orvosok nem szeretik kiírni a vizsgálatot, mert drága.
2013. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam is allergiás a tejfehérjére, neki nem ilyen pöttyei voltak!

De én sem értem,hogy miért nem nézik meg vérből. Mert hiába diétáztatod te a gyereked a tej miatt, ha még mondjuk allergiás a tojásra,vagy a szójára!

Nálunk szerencsére megnézték vérből elég sok mindenre és csak a kazeinje lett magas!

2013. márc. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!