Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ettől még fog szeretni a lányom?

Ettől még fog szeretni a lányom?

Figyelt kérdés
helyzetem a következő:a férjem állandóan kézben tartja a 2 hónapos kislányunkat,minden nyekkenésére ugrik,(van hogy egész nap a kezében van,mert csak úgy tud aludni a babánk)viszont én,mikor a férjem nincs itthon azért pár percet hagyom néha sírni,hogy tudja,nem lesz mindig azért egyből ugorva hozzá...nagyon szeretem a lányomat,de nem szeretném,ha túlzottan hozzászokna ahhoz,hogy minden nyöszörgésére ugrunk félretéve közben minden munkát,mert akkor ezt majd nagyobb korában is elvárja és nem akarom,hogy egy állandóan kézben levős kis hisztigép legyen!kicsit undokul hangzik ez most tudom!ugye ettől még szeretni fog engem is a lányom és nm az marad meg benne,hogy anya sokx hagyja sírni?
2013. márc. 16. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
bár az én férjem csinálná ezeket..
2013. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim válasza:
35%
szerintem szeretni fog 100
2013. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim válasza:
19%
szerintem nem baj, sokszor engem édesanyám fel sem vett, nem lettem elhanyagolva, de nem is lettem elkényeztetve. szerintem ez így jó. de ettől függetlenül sok sikert és sok boldogságot!
2013. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy szeretni fog, de azt azért tudd, hogy a babák 2 hónapos korban még nem hisztiznek.
2013. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
24%
szeretni fog, de szerintem jól teszed hogy nem ugrasz minden nyüsszentésre... én sem ugrottam ha nyöszörgött a lányom csak ha már sírt, és most el is van egyedül, tudom tenni a dolgom tőle. de ennek ellenére imádom és törődök vele. ahogy gondolom Te is! ja és apuka nagyon aranyos meg minden de mondd meg neki hogy így veled tol ki, mert Te semmit nem fogsz tudni csinálni tőle ha nagyobb korára is ilyen marad. az meg a másik hogy most még csak 4-5kiló de később lesz 10is. boldog babázást :)
2013. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
16%
Nem csinálod rosszul, nyugodj meg! 100%, hogy szeretni fog. Paroddal beszéld meg, hogy 'ne szúrjon ki veled', mert következetesnek kell lenni, még akkor is, ha szívfacsaróan sír a pici.
2013. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
egyik hozzászólónak:tudom,hogy 2 hónaposan még nem nagyon hisztiznek a babák,de sajnos a miénk olyan szerencsés,hogy nappal szinte nem is alszik és szinte végig nyügösködi a napot...csak úgy alszik el,hogy ringatják a popsiját,de mikor meg letenénk aludni,akkor egyből kipattan a szeme és kezdjük előlről az egészet!
2013. márc. 16. 17:00
 8/75 anonim ***** válasza:
38%
5ös vagyok! nem hasfájós? vagy ha eddig hanyatt feküdt tedd hasra a lányom 2hetes kora óta csak úgy tud aludni!
2013. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
hasfájós volt,de már elmaradt neki!nagyon ritka,hogy megkínozza egy-egy puki!
2013. márc. 16. 17:05
 10/75 anonim ***** válasza:
70%
Azert az eleg fontos lenne hogy a ferjeddel egy hullamhosszon legyetek a gyereknevelest illetoen.
2013. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!