Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónap körüli babátoknak...

10 hónap körüli babátoknak hány foga van?

Figyelt kérdés
Az én fiam 20-án lesz 10 hónapos, és 8 foga van. Korán kezdtek kibújni, már 4 hónaposan 2 foga volt. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy akinek korán kibújik, gyorsabban romlik a foga. Ez kicsit aggaszt. Lehet benne valami?
2009. szept. 15. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

na hallod?!Én meg azon aggódok,nehogy szájsebészet legyen a vége.10,5hónapos múlt és egyetlen egy foga sincs :-(

én is hallottam ezt de szerintem hülyeség,az uncsitesójának későn jöttek ki,mégis elég hamar elromlottak

2009. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 27-én lesz 10 hónapos és két foga van.9 hónaposan bújt ki az első.Mindkét lányomnak 8 hónaposan bújt ki az első foga,az egyiknek jók a másiknak elég rosszak a fogai.Szerintem ez is genetika,nincs köze hozzá hogy mikor bújik ki.
2009. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsi fiam 18.-án lesz 10 hónapos,

még 1 foga sincs teljesen kinn,

1 félig,és 1 most bújik elő


Én is hallottam azt,hogy hamarabb romlanak:(,nagyfiamnak

7 hónaposan jött ki az első,11 hónaposan 7 volt,most 5 évesen már 2 fogát be kellett tömni:(!

2009. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsi lányom 10-11 hónapos lehetett amikor kibújt az első foga.Most 16 hós és már van 10 fogacskája. 4 fent 2 lent és 4 rágó.
2009. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10,5 hónapos, kislány.

9 foga van, de már jön a 10., sajnos ez már a 2. rágó (szemfoga még nincs), és nagyon szenved miatta! Egész éjjel ébren voltunk most is.

A romlásról én is hallottam, aggaszt is!

Barátnőm kislánya 1 héttel idősebb, neki még nincs egy sem. Ők meg ezért aggódnak.

Nem tudom, hogy mi a jobb. A lányom fél éjszaka szó szerint visított. Borzasztó volt hallgatni!

2009. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!