Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorulás esetén mit adtok a...

Szorulás esetén mit adtok a babának?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora babának. Az enyém 7 hónapos és őszibarackot kap szorulásra.
2013. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónapos, én is barackot.
2013. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mikor elmúlt 4 hónapos, akkor őszilevet (Kecskeméti) adtam neki.

Megpróbálhatod a Laevolac szirupot is.

2013. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 hónapos: milumil konfort 1 sem használt. Kipróbáltuk a fermentált is. Lázmérőzni pedig nem lehet állandóan.
2013. márc. 16. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Akkor addig kell tápszert váltani, amíg nem találsz olyat, amitől nincs szorulása.

Az én lányom AR-es tápszert kap. Kb. 7 félét kipróbáltunk és a Lactogen Harmonytól nem volt szorulása. Sajnos bukott tőle, ezért nem tudtam azt adni, csak azt akarom ezzel mondani, hogy elvileg találnod kellene olyan tápszert, amitől nincs szorulása.

2013. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is a tápszertől volt szorulása.

A lázmérőzés nem vált be.

Aztán a kakilás úgy állt be, hogy 5-6 naponta sikerült. Ha viszont akkor sem, és már nagyon szenvedett, kúpot adtam neki. Nem szokott hozzá!!!

2013. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak is a tápszertől volt szorulása. A Novalac IT rendbe hozta kb. 2 nap alatt. Az a tápszer egy áldás nekünk :)

Azóta nincs ilyen problémánk, de gondolom én is lazító gyümölcsökkel próbálkoznék.

2013. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki kamilla teát. 3 hetes kortól lehet. 1 dl teába 1 mokka cukor. Ez nálunk megtette a hatást. Gyerekorvos ajánlotta. 7 hós kisfiú Anyukája
2013. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!