Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok 1-2 hetesen mennyit...

Ti babátok 1-2 hetesen mennyit kakilt? Mit csináltatok ha nem tudott?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
általában minden kaja közbe, akkor még anyatejes volt. nem volt gondunk a kakival úgyhogy nem tudok tanácsot adni sajnos.
2013. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

háát, napi 2* biztos. ezzel nem volt gond.

ha anyatejes, akkor figyelj oda, hogy kevesebb "fogós" ételt egyél.

egyél almát, joghurtot, esetleg szilvabefőttet. reggel és este 1-1 szem savanyított fokhagyma is hasznos (én már a terhesség alatt is ettem)

"kínozhatod" szélcsővel is, sokat segít.

a szoptatós teámtól is megindult a bélműködése rendesen (laktoherb, a hipp nataltól durvábban)

2013. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos csak napi 2-3x kap anyatejet amúgy tápszert adok neki
2013. márc. 17. 11:37
 4/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
nekünk inkább 3 hetes kor után kezdődött hogy nem tudott. én szilvalekváros kenyeret reggeliztem és akkor délután garantáltan volt kaki és nem szenvedett vele. Ha csak részben szoptatsz, ez akkor is működhet, próbáld ki.
2013. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az anyatejes babáknak rendszerint többször van székletük, mivel az anyatej könnyebben emészthető mint a tápszer,ám egyes esetekben az is előfordul, hogy csak másnaponta vagy még ritkábban van székletük.

Ha azt tapasztalod, hogy a babád nagyon ritkán produkál székletet és az szilárd, ürítése fájdalmas, valószínüleg székrekedése van. Ha a székrekedés 4 napon át fennáll és a baba láthatóan szenved,fordulj gyerekorvoshoz vagy a védőnődhöz.

Egyébként a rendszeres hasmasszázs segít megelőzni a székrekedést.

2013. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!