Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném bevezetni a paradics...

Szeretném bevezetni a paradicsomot, majd a tésztát, ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hós a babám. Milyen paradicsomból lehet, üveges is jó ami nem cukrozott? Tésztából melyik fajta adható, hogyan készítitek el? Köszönöm!
2013. márc. 9. 06:06
 1/7 anonim ***** válasza:

En friss paradicsomot adtam a Kisfiamnak, magok nelkul, ledaralva. Nem tudom milyen az uveges paradicsom.

En kis kocka tesztat adtam neki eloszor huslevessel. az apro, konnyen el tudja mammogni.

2013. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is friss paradicsomot adtam.

Tésztából pedig a tojásmentes- durum- tészta kell az elején! (Tojásosat csak később szabad)

2013. márc. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
már azt eszik amit mi, kisebbre vágva
2013. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz neki "primőr" ízetlen, és vegyszerrel érlelt paradicsomot adni, akkor vegyél dobozos hámozott, vagy darabolt paradicsomot. Nagyon finom "igazi" íze van, és teljesen fűszermentes, tehát úgy ízesíted ahogy akarod. Tésztából valóban a durum a jó. Én spegettit főztem, utána késsel felaprítottam, mint ha petrezselymet vágnék. Így magunknak is megvolt a kaja, persze a paradicsomszószt másként fűszereztem, és sajt is volt hozzá.:)
2013. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, igen, kifelejtettem, télen, kora tavasszal nehéz friss és jó parit találni ( nálunk nagyszülő permet nélkül termeszti, ezért volt, nyáron)

Jogos a pontosítás.

Egyébként 9 hónapos volt, amikor bolognait csináltam ( gomba nélkül, természetes és kevés fűszerrel), és akkor azt kapta ő is...

2013. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát akkor lehet dobozos is!
2013. márc. 9. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
igen lehet. csak mnél kevesebb adalékanyag legyen benne...
2013. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!