Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan köztetek akinek a...

Van olyan köztetek akinek a babája undorodott minden tápszertől? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2hós
2013. márc. 12. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

igen,az enyém egyiket sem issza.de mikor ezt kezdte csinálni,már 6 hónapos volt.5 hónapos koráig csak anyatejet kapott.Ekkor elkezdtem a hozzátáplálást,és a főzelékbe,pépekbe csempésztem neki a tápszert,mert muszáj meglennie a napi 500ml/g tejalapú vminek.

Vizet issza?Eseteleg próbáld neki hígabbra bekeverni.

2013. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vizet meg teát issza s adtuk neki hígabban is a tápot, de undorodik tőle s visszaköpi. Ma veszek neki a humanából banánosat, ami 0-6hóig adható, majd kdierül, remélem az segít.
2013. márc. 12. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém sem iszik meg egyetlen tápszert sem, ezért tejpépet adok neki este és reggel. Mondjuk én 11 hónapos koráig szoptattam, és csak utána próbálkoztam a tápszerekkel.
2013. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dokinak mondtad már egyébként?Nekünk azt mondták a sinlacot biztos meg fogja inni...hát azt sem issza.(1. v)
2013. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!