Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sír, ha bekakil?

Más babája sír, ha bekakil?

Figyelt kérdés
Vagy csak az enyémet nem zavarja? 6 hónapos lesz, már eszik szilárd kaját, és így nem mindig veszem észre rögtön (amíg csak anyatejes volt, hangosan kakilt). Játszik tovább, és nem érdekli a kaka.
2009. szept. 15. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

dehogy sír:)

tök természetes nekik. a fam 16 hónapos, még most sem sír, csak odajön és mondja, h kaka.

de a szagról észreveszed, h bakakilt:)))

2009. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém elbújik az aztal alá, vagy a kiteregetett ruhák közé, vagy az etetőszék alá akkor tudom, hogy kakil.

Nem szól, sőt utána nagyon csöndben van. 14 hónapos.

Szólok neki, hogy szerintem nyomtál valamit, nézzük meg a pelust, akkor szalad a fürdőbe, tudja, hogy észrevettem a dolgot! Ott szoktam tisztába rakni. :)

Okos baba.

2009. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem sír, csak suttyomban elkészíti az adagot. Ha eléri az orromat az illatanyag, megkérdezem tőle: Kakiltál??? Erre rávágja: NEM! és nevet hozzá :) Nagyon zsivány...
2009. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Nem tudom milyen fiam van nekem is ,de szó szerint halál jól elvan a kakijában még el is alszik!!

Ha nem veszem észre!!

üdv egy 13 hós babuci anyucija

2009. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom rögtön sír, 6 hónapos.
2009. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!