Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Sedatif pc-t adott a...

Aki Sedatif pc-t adott a babájának, hogy adagolta?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos,még egyetlen egy éjszakát nem aludt végig,és úgy veszem észre,hogy egyre rosszabbul alszik és egyre többször kel. Már teljesen kivagyok, már szédelgek a fáradtságtól, van hogy 5 percenként fent van. Gondoltam kipróbálnám neki,hátha...

Olyan válaszokat nem szeretnék,hogy minek nyugtatózom a gyereket,mert akinek volt igazán rossz alvó babája az tudja miről beszélek :-)

Egyébként refluxos,de kezelve van úgyhogy ez miatt nem hiszem,hogy kelne.

Fogára tegnap meg tegnapelőtt adtam először Panadolt ( nem akartam gyógyszerezni,de elkeseredésemben már nem tudtam mit csinálni) hátha az bántja,de ugyanúgy nem aludt. Egyátalán 7 hónaposnak lehet ezt adni? Majd holnap azért megkérdezem a gyógyszerészt is.

Köszi a válaszokat!


2013. márc. 17. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a sedatif pc-hez sajnos nem tudok hozzászólni, viszont mi mikor fogzás miatt keltünk vagy forgolódott egész éjjel a babám, nurofen után is tette pedig azzal megvagyok elégedve amúgy mert jó fájdalomcsillapítónak tartom. végül az Osanit jött be nekünk mind alvásra mind fogzásra. (végül is mi a fog miatt kelünk csak). ha nem felejtem el nappal normálisan adni neki éjjel fel sem kel.
2013. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=9J_2exbK8Zo



Javaslom a gyógyszer előtt ezt kipróbálni, illetve, hogy hagyod sírni a gyereket mert az én gyerekeim megunták elég hamar, és csak akkor sírnak ha tényleg gond van.

2013. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Osanitot én is adok neki,de semmi....
2013. márc. 17. 19:48
 4/11 anonim ***** válasza:
uhh pedig az osanitot nagyon sokan dícsérik. de hát ja nem mindenkinél válik be sajnos... dologél? Viburcol kúp? chamomilla vulgaris? még ezeket tudnám javasolni ezeket mi is próbáltuk, de nálunk az osanit a legjobb.
2013. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát azt tudom mondani esetleg az Sedatif pcre hogy törd neki össze kanállal mondjuk nem tudom műanyaggal hogy tudnád megoldani mert ugye fémmel nem érintkezhet. valami jó erős műanyaggal. vagy konyharuhába belerakod és valamivel széttöröd klopfolóval aztán rá műanyag kanálra és bele a szájába. lehet nem lesz oda az ízétől, de folyadékba se nagyon szabad tenni, előtte utána nem ihat. vagy ha így se jó neki akkor old fel valamibe de nagyon kevésbe. 1.voltam
2013. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Dologélt nem próbáltam még, Viburcol valamit használt,de attól is sokszor kelt,de talán nem annyiszor, Chamomillat nem adhatok neki,mert laktózos és laktózérzékeny kisfiam. Nem mondom,hogy nem használ az Osanit,sokkal jobb a fogzás,mint volt,de nem is hiszem,hogy a foga zavarná.

Elég sírós pici kora óta,nehezen szokta meg a külvilágot,arra tudok gondolni,hogy az zavarja még mindig, a sok inger ami éri minden nap.

2013. márc. 17. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
és veled alszik vagy külön ágyba? gondolom ha nem veled akkor nem igen akarod pont most már odaszoktatni ugye? sajnos nem tudok okosat mondani nekünk szerencsére nyugis kiscsajunk van.
2013. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Velem alszik a nagyágyban, akkor egy darabig aludt,de azóta ez sem válik be. Már nincs ötletem,ha ez nem válik be,akkor alváslabor...
2013. márc. 17. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:
húú :(. sajnos nem tudok segíteni nagyon remélem hogy ez beválik. esetleg alváslabor előtt én felkeresnék egy homeopátiás orvost! hátha! majd írd meg hogy alakul a helyzet!
2013. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nem konkretan a kerdesedre fogok valaszolni: en is teljesen kimerultem a folyamatos ebrenlettol, itt, gyakorin ajanlotta az egyik anyuka a Bekes alom-konnyek nelkul cimu konyvet..10napja alkalmazom az abban irtakat, es lassan de biztosan haladunk!!!! ha masert nem is, de arra minimum jo a konyv, hogy radobbensz nem vagy egyedul a problemaval es van akinek mat sikerult:-)
2013. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!