Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hós, hasfájós....

Kisfiam 7 hós, hasfájós. Olyan anyukák válaszát várom, akiknek a babájának későn múlt el a hasfájása? Többi lent

Figyelt kérdés

Meddig tartott,hány hónapos korig vagy mitől múlt el? Valami tuti szer esetleg?

Én ezt már nem bírom idegileg,hogy bármi adok neki,szinte mindentől fáj a hasa,általában estére,éjszakára,pedig egyébként szerintem jól aludna,csak a hasa nem hagyja,ezáltal én sem alszom.

Tejfehérje érzékeny egyébként,speciális tápszert eszik. MEDDIG TART EZ MÉÉÉÉG?


2013. márc. 10. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én gasztroenterológushoz fordulnék! Lehet táplálék intolerancia, allergia is. Ki kellene vizsgálni.
2013. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem néztem az utolsó sorodat. A speciális tápszer általában szója alapú. Erre is kifejlődhet kereszt allergia. Hozzátáplálással hogy álltok?
2013. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Járok vele a gasztrora,nem szójás a tápszer,hanem aminósavalapú,a doki szerint ez a legkönyebben emészthető.

Tízóraira gyümölcsöt kap Sinlaccal,meg egy kis keksszel.

Ebédre próbálom a főzelékeket,de nem nagyon szereti,úgyhogy egyenlőre azt még szokjuk. 1 napos kora óta hasfájós és már egy kicsit unom,meg persze nagyon sajnálom őt,hogy nincs egy nyugodt éjszakája sem szegénykémnek,ezáltal általában napközben is sokat nyűglődik és ez egy ördögi kör...

2013. márc. 10. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6 hónapos, ő is nagyon hasfájós. Nekünk a biogaia csepp sokat segített, és az, hogy az utolsó etetést fél8-ra tettem, (azelőtt még fél11-kor is megetettem) így megnyugszik a pocija és fél10-10 fele alszik el, (azelőtt éjfél-fél1-ig fenn volt)

Hogy meddig tart sajnos nem tudom remélem nem sokáig..

2013. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Estére próbáld a sinlacot, én ez után már nem adnék neki tejet. A vacsit kapja lefekvés előtt 1,5 órával. Közvetlen lefekvés előtt már csak egy kis teát adnék. Nálunk ez bevált.
2013. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!